Untitled-4-8aca5e3987b7dd43c18d85d529a37611.jpg

miniMBA

Valdant kasdienius įmonės procesus sudėtinga stabtelėti ir pažvelgti į įmonės veiklą iš šalies, pabandyti mintyse pritaikyti naujus veiklos organizavimo modelius. Ši programa leido tą padaryti. Kaip ir tikėjausi, pavyko susipažinti su bendraminčiais, pasidalinti patirtimi bei gauti naudingų patarimų, kaip spręsti vienus ar kitus verslo iššūkius. Pati studijų programa puikiai apgalvota ir leidžia per trumpą laiką gauti naudingos informacijos apie visas inovatyvaus įmonės valdymo sritis.
Andrius Mickevičius,
Įmonės BALTIMAX direktorius
Greitai besikeičiančiame pasaulyje žinios yra didelė vertybė. Tai ir buvo viena pagrindinių paskatų rinktis šią programą. Taip pat dalinimasis patirtimi su kitais kolegomis bei naujos pažintys. Labai patinka patogus mokymų tvarkaraštis, taip pat puikiai sutvarkyti visi organizaciniai dalykai.
Agnė Kalnutė,
Įmonės ODA LT pardavimų vadovė
Tikėjausi pačių naujausių „best practice“ atvejų analizės ir juos gavau. Gavau ne tik tai. Sutikau dalyvių, kurie įkvėpė mane kūrybiškai pažvelgti į sudėtingas situacijas. Visa mokymų visuma (žinios ir dalyviai iš įvairių verslų)  leidžia įvertinti savo  potencialą, žinias ir nepanaudotus įgūdžius praktikoje.  Po paskaitų aš pasipildžiusi energijos veikti, išbandžiusi  praktinius įrankius ir patarimus, kaip dirbti efektyviau, naudoju tai  praktiškai
Jolanta Diaukštienė,
CITADELĖ banko personalo vadovė
„Užkabino“ profesionalių dėstytojų komanda, temų aktualumas, jų nuoseklumas, patogus mokymosi grafikas. Jau pirmieji užsiėmimai privertė susimąstyti apie fundamentalius įmonės veiklos formavimo principus, kuriuos dėl kasdieninių darbų gausos vis atidėliodavau tolimesniam laikui
Marius Savanevičius,
Įmonės UKRENGA direktoriaus pavaduotojas

Vadovams, kurie nori atnaujinti žinias


Vertė

  • Naujausios strateginės žinios, plečiančios vadovo akiratį;
  • Naujas įrankis darbuotojų įgalinimui didinti ir matuoti;
  • Verslo finansų esmė skaitmeniniame pasaulyje ir supratimas, kaip tai veikia asmeninius vadovo finansus;
  • Praktinės pamokos iš IT projektų ir supratimas, kaip formuoti užduotis IT specialistams;
  • Naujas įrankis, leidžiantis dar geriau pataikyti į kliento poreikį.

5 dienų programa vadovams

Vieta:

VU Verslo mokykla, Saulėtekio al. 22, LT-10225 Vilnius

Kaina:

960 EUR – vienam asmeniui.
780 EUR – antram ir daugiau asmenų iš tos pačios įmonės.
PVM netaikomas. Į kainą įskaičiuoti pietūs, kavos pertraukėlės, programos užbaigimo vakaras, sertifikatas

Pasiteiravimui:

Arūnas Rakauskas, miniMBA koordinatorius
El. p. mokymai@vm.vu.lt
Mob. tel. (+370) 656 30 629

 

 

 

 

Lyderystė ir žmonių įtraukimas

 

Strateginiai sprendimai

 

Verslo finansai

 

IT sprendimai ir projektai

 

Kūrybiniai sprendimai kliento akimis

            

Programos užbaigimo vakaras, sertifikatų įteikimas

Ekspertai, kurie dalijasi naujovėmis


 

Mantas Tvarijonavičius

Lyderystės tendencijos ir verslo įmonių patiriami iššūkiai; kartų dinamika ir sinergija kaip efektyvios vadybos išdava; kaip ir kodėl svarbu stiprinti savo darbuotojų įsitraukimą. Įrankis darbuotojų įgalinimui matuoti

Lyderystė ir žmonių įtraukimas
Lyderystė ir žmonių įtraukimas
Mantas yra knygos praktikams „Kaip įgalinti? Lietuvių vadovų praktiniai pavyzdžiai, tyrimų įžvalgos ir patarimai“ autorius. Jis dėsto VU Verslo mokykloje, konsultuoja vadovavimo, bendravimo ir asmeninio efektyvumo klausimais. Pats yra žmonių ugdymo kompanijos „GoodPeople.lt“ bendraįkūrėjas, socialinių mokslų (organizacinės psichologijos) daktaras, PVPA (Personalo valdymo profesionalų asociacijos) valdybos narys, sertifikuotas „EuroPsy“ (European Certificate in Psychology) konsultantas. Mantas turi  ilgalaikės konsultacinio darbo patirties su finansų sektoriaus organizacijomis, operacijų centrais, draudimo ir kitokiomis bendrovėmis , taip pat daugiau, kaip keturis metus buvo personalo vadovas tarptautinėje įmonių grupėje „FCR media“. 

Plačiau

Temos Rezultatai
- Lyderystės tendencijos ir verslo įmonių patiriami iššūkiai; 
- Kartų dinamika ir sinergija kaip efektyvios vadybos išdava;
- Kaip stiprinti savo darbuotojų įsitraukimą;
- Kaip padaryti, kad žmonės jaustųsi, kad “gali” daugiau.

- Žinios apie žmonių įtraukimą ir įgalinimą, plečiančios vadovo akiratį; 

- Įrankis darbuotojų įgalinimui matuoti

 

Taurimas Valys

Plėtra kaip strateginis pasirinkimas.  Kodėl svarbu suvokti globalios plėtros kaip alternatyvos svarbą (kokie yra būdai tai daryti)? Kodėl blogas tas lyderis, kuris negalvoja apie verslo pardavimą?  Pagrindinės investicijų / finansavimo pritraukimo galimybės strateginės plėtros kontekste.

Strateginiai sprendimai
Strateginiai sprendimai

Taurimas yra profesionalus vadovas, derybininkas, strategas, patarėjas (konsultantas), turintis apie 15 metų darbo patirtį įvairiuose projektuose su verslo įmonėmis bei valstybiniais subjektais (pagrindiniai sektoriai: finansų, nekilnojamojo turto (NT), infrastruktūros plėtros, energetikos, aplinkosaugos, IT) daugiausia Baltijos šalyse bei Vakarų Europoje, NVS šalyse, JAV. Turi patirties Lotynų Amerikos, Arabų šalių, Izraelio, Kinijos ir Indijos rinkose. T. Valys yra VU Verslo mokyklos dėstytojas ir Mokymosi visą gyvenimą projektų grupės vadovas, taip pat Šeimos kredito unijos valdybos narys bei vienas iš įkūrėjų. 

Plačiau

Temos Rezultatai
- Plėtra, kaip strateginis pasirinkimas;
- Globalios plėtros alternatyvos: priežastys, pasekmės, sąlygos, būdai;
- Verslo lyderystė įmonių pardavimo, įsigijimo/susijungimo (angl. M&A) kontekste;
- Pagrindinės investicijų/finansavimo pritraukimo galimybės strateginės plėtros kontekste.

- Strateginės žinios, plečiančios vadovo akiratį

- Įrankis įsivertinimui: kokiai plėtrai atėjo metas?

 

Marius Dubnikovas

Pasaulinių rinkų situacija, periodinis investavimas, rizikos vertinimas. Kaip atlikti investicinius sprendimus, teikti verslo pasiūlymus, valdyti savo verslo padėtį. Burbulai rinkoje ir jų kaina. Finansų esminių reiškinių poveikis asmeniniams finansams.

Verslo finansai
Verslo finansai

Marius yra Lietuvos verslo konfederacijos („ICC Lietuva“) prezidiumo narys, Mokesčių komisijos pirmininkas, Bankininkystės ir investavimo komisijos narys, turi 15 metų darbo patirtį finansų sektoriuje („Finasta“, Lietuvos finansų maklerių asociacija, DK „Mandatum life Insurance Baltic SE“ ir kt.). VU verslo mokyklos dėstytojas su 6 metų dėstymo patirtimi (temos: Įmonės veiklos analizė, Investavimo psichologija ir kt.) Skaito pranešimus konferencijose, rengia straipsnius ir publikacijas įmonių veiklos analizės ir investavimo klausimais. 

Plačiau

Temos Rezultatai
- Pasaulinių rinkų situacija šiandien ir ką ji žada verslui;
- Periodinis investavimas, rizikos vertinimas;
- Kaip atlikti investicinius sprendimus, esminiai finansų rinkos reiškiniai ir jų poveikis verslui;
- Kaip teikti verslo pasiūlymus, valdyti savo verslo padėtį;
- Burbulai rinkoje ir jų kaina.

- Žinios apie finansų aplinką, reiškinius iš vadovo perspektyvos

- Finansų esminių reiškinių poveikis asmeniniams (ir verslo) finansams

 

Aleksej Kovaliov

Kaip suvaldyti IT pagal organizacijos poreikius ir strategiją, sumažinti riziką ir išlaidas. Kaip organizuoti IT padalinį  ir nepatekti į priklausomybę nuo IT paslaugų tiekėjo? Konstruoti ar pirkti produktą? Vidinė komanda ar subranga? Šių laikų rinkos tendencijos. 5 svarbiausi klausimai apie IT projektą.

IT sprendimai ir projektai
IT sprendimai ir projektai

Aleksej yra vienas iš organizacijos „Agile Lietuva“ (www.agile.lt) įkūrėjų. Šiuo metu užsiima www.redknee.com telekomunikacijų ir energetikos srities informacinių sistemų projektais, dirba „Lietuvos pašto“ IT architektu bei užsiima mokymais ir konsultacijomis. VU Verslo mokykos dėstytojas, pasižymintis tiek tarpdisciplininėmis žiniomis („EMBA“, „Matematika ir Informatika“, „Agile“, Lean“, „Pragmatic Marketing“), bet ir turtinga bei pilna iššūkių praktika. 13 metų vadovauja kompleksiniams IT projektams, padaliniams ir kompanijoms. Yra dirbęs įvairiose kompanijose – tiek tarptautinėse korporacijose, tiek vietinės rinkos ar su Lietuvos viešuoju sektoriumi dirbančiose organizacijose, taip pat ir startuolių kolektyvuose, todėl dėstydamas visų pirma remiasi savo patirtimi – kartais karčia, o kartais sėkminga 

Plačiau

Temos Rezultatai
- Kaip suvaldyti IT pagal organizacijos poreikius ir strategiją, sumažinti riziką ir išlaidas?
- Kaip organizuoti IT padalinį?
- Kaip nepatekti į priklausomybę nuo IT paslaugų tiekėjo?
- Vadovo pasirinkimai - konstruoti ar pirkti produktą? Vidinė komanda ar subranga?
- Šių laikų rinkos tendencijos IT diegimo projektų valdyme.

- Žinios apie IT projektus iš vadovo perspektyvos

- Įrankis įsivertinimui: 5 svarbiausi klausimai apie IT projektą

 

Indrė Kontrimienė

Kūrybinis problemų sprendimo būdas, kai pagrindinis dėmesys skiriamas produktą ar paslaugą naudojančiam žmogui. Penki „Design Thinking“ proceso žingsniai, praktinio pritaikymo „gyvi“ pavyzdžiai. Įrankis verslo problemoms spręsti.

Kūrybiniai sprendimai kliento akimis
Kūrybiniai sprendimai kliento akimis

Indrė yra „Design Thinking“ metodo vystytoja Lietuvoje. Šiuo metu ji dirba Tele2 Prekybos rinkodaros vadove. Indrė turi sukaupusi 10 m. profesinę patirtį tarptautiniuose projektuose, versle ir švietimo organizacijose, kur buvo atsakinga už daugelį kūrybinių projektų verslo problemoms spręsti, praktiškai pritaikiusi „Design Thinking“ metodą verslo problemoms spręsti. Indrė yra sukūrusi ir dėsčiusi „Kūrybinio intelekto ir inovacijų“ kursą ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, veda seminarus ir konsultuoja tuos, kuriuos domina kaip pažadinti ir įdarbinti savo pačių išradingumą tiek kasdieniams, tiek strateginiams klausimams spręsti.

Plačiau

Temos Rezultatai
- Kūrybinis problemų sprendimo būdas „Design thinking“, kai pagrindinis dėmesys skiriamas produktą ar paslaugą naudojančiam žmogui: penki „Design Thinking“ žingsniai;
- Kokiais aktyviais veiksmais galime išgirsti ir atliepti klientų slaptus norus?
- Kaip surasti vietas, kur klientams nepamotu, skauda, ir jas išspręsti TAIP, kad klientas norėtų pas Jus sugrįžti;
- Praktinio pritaikymo „gyvi“ pavyzdžiai.

- Žinios apie dizaino mąstyseną versle

- Naujas įrankis, leidžiantis dar geriau pataikyti į kliento poreikį

 

Kontaktai

Vilniaus universiteto Verslo mokykla
Saulėtekio al. 22, LT-10225 Vilnius

Tel.: +370 5 236 6889
info@vm.vu.lt

Dėl priėmimo:
priemimas@vm.vu.lt

jovita.sneideriene@vm.vu.lt