Kviečiame moksleivius į „Verslumo akademiją 2017“

Galvoji apie verslo studijas? Svajoji įkurti savo verslą? Tuomet kviečiame dalyvauti „Verslumo akademijoje 2017!

#Verslumo akademija – tai kelerius metus vykstantis renginys, skirtas 9-12 klasių moksleiviams, norintiems susipažinti su verslu iš arčiau ir „pasimatuoti“ verslo studijas. Šių metų „Verslumo akademijos“ #partneris Lietuvos Junior Achievement (LJA).

#Laikas. Paskaitos vyks penkis šeštadienius nuo kovo 18 iki balandžio 22 d.

#Veiksmas. Moksleiviai, kuriuos komandomis suskirstys psichologė, vystys kūrybingas verslo idėjas, o Verslo mokyklos dėstytojai, partneriai, alumni supažindins moksleivius su kūrybinių idėjų generavimo ir vystymo būdais, rinkodaros priemonėmis, alternatyviais finansavimo šaltiniais, pristatys kitas aktualias temas bei savo sėkmės istorijas. Projektas bus užbaigtas moksleivių idėjų pristatymu komisijai ir geriausios idėjos rinkimais.

#Tikslas. Sieksime, jog  moksleivių idėjos būtų tokios, jog jie patys galėtų jas įgyvendinti!

#Kaina 50 Eurų.

#Programa. Kiekviena „Verslumo akademijos“ diena yra skirta analizuoti skirtingai aktualiai temai:

Kovo 18 d. Susipažinimo ir komandų formavimo diena

Dienos dėstytoja – psichologė, VU VM dėstytoja doc. Aistė Diržytė, kuri plačiau pristatys komandinio darbo principus ir padės atrasti tuos komandos narius, su kuriais galėsite vystyti kūrybines idėjas ir kurti savo verslus.

„Ar kada nors pagalvojote, su kuo norėtumėte vykti į įspūdingiausią gyvenimo kelionę? O su kuo norėtumėte kartu kurti verslą? Atsargiai! Geriausi draugai ne visuomet gali būti geriausiais verslo partneriais! Net jeigu Jums gera kartu būti, bendrauti, tai dar nereiškia, kad kartu dirbdami galite pasiekti tai, ką norite! Su kokiais žmonėmis man geriausia kurti verslą? Paskaitos metu atsakysime į klausimą, koks aš esu kaip verslo partneris, ir su kokia komanda man geriausia dirbti.“

Kovo 25 d. Kūrybiškumo diena – iš kur paimti gerų idėjų?

Dienos dėstytoja – režisierė, VU VM dėstytoja Aistė Ptakauskė, kuri papasakos, iš kur paimti gerų idėjų.

„Iš visų verslo guru ir lyderių tik ir tegirdime, kad geros idėjos brangesnės už deimantus, kad be jų neįmanoma sukurti sėkmingo verslo, pritraukti talentingų darbuotojų, uždegti investuotojų ir klientų. Bet iš kur tų gerų idėjų paimti? Kaip atskirti geras idėjas nuo tuščių paistalų? Kaip atpažinti tą kibirkštį, kuri įžiebs žmonių širdyse tikėjimą mūsų verslo sėkme? Atsakymų į šiuos klausimus kviečiame ieškoti kartu su Vilniaus universiteto Verslo mokyklos lektore Aiste Ptakauske, kuri savo seminarų metu mokys išlaisvinti savo kūrybiškumą ir rasti gerų idėjų ten, kur galbūt net nešautų į galvą jų ieškoti.“

Balandžio 1 d. Rinkodaros diena – kaip pristatyti savo produktą ar paslaugą vartotojui?

Dienos dėstytoja – „Socialus marketingas” projektų skyriaus GURU Simona Vilkaitė.

„Socialiniai tinklai – tiesiausias kelias į viešumą. Nuo ko pradėti, kaip dirbti ir kokių rezultatų tikėtis – vienoje paskaitoje tema „Sveiki atvykę į DIGITAL amžių”. “

Balandžio 8 d. Finansų diena – kaip rasti alternatyvius finansavimo šaltinius ir kaip save pristatyti potencialiems investuotojams?

Dienos dėstytojas – „Šeimos kredito unijos“ vienas steigėjų ir valdybos narys, VU VM dėstytojas, konsultantas Taurimas Valys.

„Klausytojai sužinos, kas yra svarbu tikram lyderiui, prognozuojant, valdant ir galimai kapitalizuojant ar kitaip transformuojant įvairias rizikas versle. Jie išplės akiratį ir sužinos, su kokiais lyderystės iššūkiais susiduriama plėtojant verslą įvairiose jo raidos fazėse bei ką privalo suvokti kiekvienas verslo lyderis bendraudamas su visu spektru galimų investuotojų ar kitų finansinių partnerių. Taip pat bus pateikti patarimai, į ką privalo atsižvelgti kiekvienas asmuo, pristatinėjantis savo verslo idėją (investicinį projektą) investuotojui“.

Balandžio 22 d. Finalinė – idėjų pristatymo – diena

Finalinę dieną moksleivių komandos pristatys savo idėjas komisijai, sudarytai iš VU Verslo mokyklos dėstytojų, alumnų ir svečių. Tai puiki galimybė pasimokyti pristatyti savo idėjas potencialiems investuotojams ir išgirsti naudingų patarimų. Žinoma, geriausia komanda bus apdovanota!

P. S. Kiekvieną iš šių dienų turėsime daugiau svečių - moksleiviai turės galimybę susipažinti ir padiskutuoti su įdomiais žmonėmis, kurie pasidalins savo patirtimi kuriant ir vystant kūrybingas, originalias idėjas. Taip pat laukia daug smagių ir netikėtų veiklų!

#Registracija vyksta iki kovo 17 d. Registracijos forma.

#Tvarka. Kviečiame susipažinti su „Verslumo akademijos“ tvarka.

#Naujienos Facebook socialiniame tinkle.