VU Tarybos narių rinkimai

VU Senatas 2017-02-22 paskelbė dviejų VU Tarybos narių rinkimus.

Verslo mokyklos akademinės bendruomenės nariai, turintys rinkėjo statusą*, kaip ir kiekvienas VU padalinys gali kelti kandidatus ir dalyvauti šiuose rinkimuose:

• Pakartotiniuose rinkimuose į Tarybos išorinio nario, atstovaujančio teisinės, politinės, socialinės, ūkio, finansų ir administravimo sistemų plėtros interesų sričiai, vietą (dalyvauja visi Universiteto rinkėjai). Kandidatais keliami tik ne VU darbuotojai.

• Rinkimuose į Tarybos vidinio nario, atstovaujančio socialinių mokslų ir studijų plėtros interesų sričiai (rinkimuose dalyvaus šiai mokslų sričiai atstovaujantys Ekonomikos fakulteto, Filosofijos fakulteto, Kultūros centro, Religijos studijų ir tyrimų centro, Kauno fakulteto, Komunikacijos fakulteto, Bibliotekos, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, Teisės fakulteto bei Verslo mokyklos rinkėjai).

Šiuose rinkimuose mūsų mokyklos dėstytojai gali siūlyti kandidatus iš minėtos srities VU dėstytojų bei kelti patys savo kandidatūras, jei atitinka rinkėjo statusą*.

*Rinkėjo statusą turi VU dėstytojai, nepertraukiamai dirbantys VU (arba mūsų atveju – TVM ir nuo rugsėjo – Verslo mokykloje) bent 3 metus ne mažesniu nei 0,5 etato krūviu. Dėstytojai, kitame VU padalinyje turintys rinkėjo statusą, kandidatus gali kelti arba kelti savo kandidatūrą ir Verslo mokyklos rinkimų komisijai.

Kandidatai į Tarybos nario vietą gali būti keliami iki 2017 m. kovo 22 d. pateikiant raštu padalinio rinkimų komisijai prašymą.

VU Verslo mokyklos rinkimų komisiją sudaro: Agnė Ambrukaitienė, dėstytoja Ramunė Budrionytė ir studentų atstovas Justinas Matukevičius. Tad laukiame Jūsų prašymų dėl siūlomų kandidatūrų el.paštu agne.ambrukaitiene@vm.vu.lt iki kovo 22 dienos.

Planuojama, jog Tarybos nario rinkimai VU padaliniuose vyks balandžio 25-26 dienomis (prieš tai išankstinis balsavimas: balandžio 18-19 d.).

Rinkimai vykdomi remiantis VU Senato nutarimu.

Tarybos nario rinkimai vykdomi vadovaujantis Senato patvirtinto Tarybos narių rinkimų ir įgaliojimų nutraukimo tvarkos aprašo nuostatomis.

Iškeltieji kandidatai iki kovo 27 dienos Verslo mokyklos rinkimų komisijai turės pateikti savo dokumentus:

• asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

• Centrinės rinkimų komisijos patvirtintos formos kandidato į Tarybos narius duomenų anketą (formą atsiųsime kandidatams)

• Centrinės rinkimų komisijos patvirtintos formos sutikimą kandidatuoti į Tarybos narius (formą atsiųsime kandidatams)

• kandidato į Tarybos narius deklaraciją dėl interesų konflikto atskleidimo (Aprašo priedas).

Tad nuoširdžiai kviečiame aktyviai dalyvauti.