VU Verslo mokykla pasirašė memorandumą dėl Lietuvos kariuomenės atsargos karių užimtumo didinimo

VU Verslo mokykla jungiasi prie iniciatyvos, pasirašė memorandumą dėl Lietuvos kariuomenės atsargos karių užimtumo didinimo.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos bei Ekonomikos komitetų iniciatyva verslo, valdžios ir švietimo institucijų atstovai, tarp kurių VU Verslo mokykla, pasirašė memorandumą dėl Lietuvos kariuomenės atsargos karių užimtumo didinimo.

Balandžio 28 d. Lietuvos Respublikos Seime tarptautinės konferencijos „Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle?“ metu buvo pasirašytas memorandumas dėl karių integracijos į civilinį gyvenimą. Pagrindinis šio memorandumo tikslas – siekti, jog darbdaviai sukurtų specialias buvusių karių įdarbinimo programas, numatytų atitinkamos kvalifikacijos, išsilavinimo įgijimo kariams galimybes.

Susitarimą pasirašė daugiau nei dvidešimt suinteresuotų dalyvių: krašto apsaugos ministerijos, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos, Ekonomikos komiteto, verslo asociacijų, tarptautinių ir Lietuvos kompanijų vadovai, visuomeninių organizacijų ir universitetų atstovai.

Dalinamės įspūdžiais iš konferencijos „Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle“.

Memorandumo pasirašymas