Priėmimas į magistrantūros studijas

Ieškote studijų, kurių metu gausite tiek teorinių, tiek praktinių žinių, kurias patogiai galėsite derinti su darbu, kurios suteiks ne tik magistro laipsnį, bet ir naudingą patirtį? Jeigu taip, labai kviečiame studijuoti VU Verslo mokyklos magistrantūroje!

2017 m. priimame į šias  magistrantūros studijų programas: Kūrybinį verslą, Skaitmeninę rinkodarą, Tarptautinę projektų vadybą (anglų k.) ir Tarptautinio verslo finansus.

Jums reikia tik:

1. Gegužės 23 – birželio 26 d. pateikti prašymą priėmimo sistemoje.

• Prieš pateikiant prašymą reikia sumokėti stojamąją studijų įmoką.
  • Svarbu: prašymą reikia pateikti ne vėliau kaip likus 24 val. iki motyvacijos vertinimo pradžios.
  • Gegužės 23 – birželio 26 d. suveskite reikiamą informaciją iš savo diplomo ir jo priedėlio.
  • Svarbu: Jeigu Jūsų diplomo duomenys nėra perkeliami į priėmimo sistemą automatiškai arba turite pateikti papildomus dokumentus, birželio 27 – 28 d. turite asmeniškai arba per notarine tvarka įgaliotą asmenį pateikti reikalingus dokumentus.
  • Jei įgijote išsilavinimą užsienyje, dokumentus jo pripažinimui ir pažymių konvertavimui galite pateikti nuo gegužės 23 d. 9:00 val. iki birželio 20 d. 12:00 val. (Karjeros ir konsultavimo skyrius, Saulėtekio al. 9, III rūmai (104 kab.)). Daugiau informacijos.

2. Sudalyvauti motyvaciniame pokalbyje – jų datas matysite ir priėmimo sistemoje.

3. Birželio 30 d. 13:00 val. pasitikrinti priėmimo sistemoje, ar gavote kvietimą studijuoti! Jeigu taip, birželio 30 – liepos 3 d. kviečiame sudaryti studijų sutartį.

• Tai galite padaryti internetu neatvykdami (elektroninės bankininkystės pagalba) arba atvykę į Vilniaus universitetą. Internetu sutartys sudaromos nuo birželio 30 d. 13:00 val. iki liepos 3 d. 24:00 val. Į Vilniaus universitetą (Saulėtekio al. 9, Vilnius, Informacinių technologijų taikymo centras) atvykti galite liepos 3 d. nuo 9:00 val. iki 15:00 val.
  • Nepamirškite prieš sudarydami studijų sutartį sumokėti registracijos mokestį.

Jeigu pirmajame etape negavote kvietimo į Jūsų norimą studijų programą, kviečiame dalyvauti antrajame etape*.

• Liepos  4 (nuo 15:00 val.)  – liepos 6 d. pateikite prašymą (ar jį pakoreguokite) priėmimo sistemoje.
  • Liepos 5 d. užregistruokite savo dokumentus, jeigu to nedarėte pirmojo etapo metu;
  • Liepos 7 d. 11:00 val. pasitikrinkite priėmimo sistemoje, ar gavote kvietimą studijuoti! Jeigu taip, liepos 7 – 9 d. kviečiame sudaryti studijų sutartį.
  • Tai galite padaryti internetu neatvykdami (elektroninės bankininkystės pagalba) arba atvykę į Vilniaus universitetą. Internetu sutartys sudaromos nuo liepos 7 d. 11:00 val. iki liepos 9 d. 24:00 val. Į Vilniaus universitetą (Saulėtekio al. 9, Vilnius, Informacinių technologijų taikymo centras) atvykti galite liepos 7 d. nuo 11:00 val. iki 15:00 val.
  • Nepamirškite prieš sudarydami studijų sutartį sumokėti registracijos mokestį.

O tuos, kurie negalėjo dalyvauti pagrindiniame priėmime, kviečiame dalyvauti papildomame priėmime, kuris prasidės rugpjūčio 16 d. Šiuo etapu galės dalyvauti visi norintys – tiek dalyvavę, tiek nedalyvavę pagrindiniame priėmime ir pretenduoti į likusias laisvas valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime! Rašykite el. p. priemimas@vm.vu.lt, skambinkite tel. (8 5) 236 6196 arba 861246044

*Antrajame priėmimo į magistrantūros studijas etape gali dalyvauti tik tie asmenys, kurie dalyvavo pirmajame etape.