Priėmimas į magistrantūros studijas tęsiasi

Visus, dalyvavusius I priėmimo etape į Vilniaus universiteto Verslo mokyklos magistrantūros studijų programas, bet negavusius kvietimo į norimą studijų programą, labai kviečiame dalyvauti II etape.

II priėmimo etape galima pretenduoti į likusias laisvas valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas vietas. Informaciją apie jas rasite svetainėje www.kviecia.vu.lt

Jums tereikia:

• Liepos 4 (nuo 15:00 val.) – liepos 6 d. iš naujo pateikti prašymą ar jį pakoreguoti (pavyzdžiui, sukeisti vietomis prioritetus) priėmimo sistemoje.
  • Liepos 5 d. užregistruoti savo dokumentus, jeigu to nedarėte I etapo metu (Saulėtekio al. 9, Vilnius, Informacinių technologijų taikymo centras);
  • Liepos 7 d. 11:00 val. pasitikrinti priėmimo sistemoje, ar gavote kvietimą studijuoti! Jeigu taip, liepos 7 – 9 d. kviečiame sudaryti studijų sutartį.

Tai galite padaryti internetu neatvykdami (elektroninės bankininkystės pagalba) arba atvykę į Vilniaus universitetą. Internetu sutartys sudaromos nuo liepos 7 d. 11:00 val. iki liepos 9 d. 24:00 val. Į Vilniaus universitetą (Saulėtekio al. 9, Vilnius, Informacinių technologijų taikymo centras) atvykti galite liepos 7 d. nuo 11:00 val. iki 15:00 val. Daugiau apie studijų sutarties sudarymą.

Stojančiuosius, kurie nespės sudalyvauti šiame etape, labai kviečiame susisiekti su mumis ir  dalyvauti papildomame priėmime.

Plačiau apie VU Verslo mokyklos magistrantūros studijų programas.

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime! Rašykite el. p. priemimas@vm.vu.lt, skambinkite tel. (8 5) 236 6196 arba 8 6124 6044