Kūrybinio verslo programa atsinaujina – sveikiname naują vadovę A. Ptakauskę

Šiuos mokslo metus pradėsime su atsinaujinusia Kūrybinio verslo magistrantūros studijų programa – nuo liepos 11 d. šios programos vadove tapo Aistė Ptakauskė. Kadangi kūrybinių industrijų rinka yra labai dinamiška ir nuolat besikeičianti, atnaujinamas ir programos turinys bei dėstytojai, kurie studentams galės suteikti kuo daugiau novatoriškų šios srities žinių.

Kūrybinio verslo studijų programos tikslas—padėti  mūsų studentams surasti individualią sėkmės formulę, pagal kurią jie galės  pelningai derinti savo verslumą ir kūrybiškumą. Programa skirta versliam žmogui, kuris domisi kinu, televizija, muzika, dizainu, kompiuteriniais žaidimais ar kitomis kūrybos sritimis, arba kūrėjui, kuris nori išlavinti savo verslumą. Čia bus galimybė mokytis lietuvių ir anglų kalbomis iš tarptautinio lygio ekspertų, kurie magistrantams padės sukurti kūrybinio verslo modelį konkurencingą tiek Lietuvos, tiek tarptautinėje rinkoje“, - pasakoja A. Ptakauskė.

Pati programos vadovė Aistė Ptakauskė—autorė, scenaristė, vertėja, prodiuserė ir lektorė sėkmingai dirbanti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Aistė  yra išleidusi tris prozos knygas, parašiusi pjesių Lietuvos ir užsienio režisieriams, netradicinėms erdvėms adaptavusi operą „Everardas II – Lietuvos karalius” ir sukūrusi tarptautinio susidomėjimo sulaukusį dokumentinį filmą apie imigrančių gyvenimą Lietuvoje, „Pasaulio virtuvė”, kuris įtrauktas į studijų programas net keliuose Europos universitetuose.

Aistė Ptakauskė yra baigusi vieną geriausiai vertinamų pramogų industrijos aukštųjų mokyklų pasaulyje—S.I. Njuhauzo (Newhouse) viešosios komunikacijos mokyklą Sirakūzų universitete JAV. Už savo kūrybą ir veiklą ji yra pelniusi ne vieną prestižinį apdovanojimą.

Nuo 2015 m. Aistė Ptakauskė vadovauja savo pačios įsteigtai organizacijai „Pasaulio virtuvė”, kuri kuria ir vykdo socialiai atsakingo meno projektus bei organizuoja kultūrinį intelektą ir tarpkultūrines kompetencijas lavinančius mokymus.

Nuo 2016 m. Aistė Ptakauskė vadovauja „Erasmus+” projektui, kurio tikslas—padėti dėstytojams ir mokytojams visoje Europoje veiksmingai dėstyti savo disciplinas tarpkultūrinėms studentų grupėms.