Studentų skaičius mažėja, tačiau besirenkančių verslo studijas daugėja

Pasibaigus pirmajam bakalauro priėmimo į aukštąsias mokyklas etapui, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos gretas papildė gausus būrys pirmakursių – nuo šio rudens studijas pradės 88 šiame etape priimti bakalauro studijų studentai iš Lietuvos, o iš viso – beveik 100 pirmakursių.

„Džiaugiamės, jog daugėja jaunų žmonių, suvokiančių verslumo kompetencijų svarbą. Verslo studijų metu jie išmoks ne tik kaip padėti ir efektyviai valdyti verslą, tačiau ir ugdys verslumo kompetenciją bei turės puikias galimybes pasisemti patirties, žinių iš verslo praktikų“, - teigia VU Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė.

Verslo mokykloje studentai turi puikią galimybę įgyti tarpkultūrinės patirties ir komunikacijos įgūdžių: pavyzdžiui, šiais metais Tarptautinio verslo anglų kalba studentų kurse beveik 30 proc. studijuojančiųjų bus užsienio šalių piliečiai iš Kinijos, Baltarusijos, Irano, Ukrainos, Italijos, Pietų Korėjos bei kitų valstybių.

Mums labai svarbu, kad šiuo LAMA BPO etapu iš visų studijų sutartis sudariusių stojančiųjų daugiau nei 50 proc. studentų gavo valstybės finansuojamas vietas.

„Džiugu, kad mūsų studijas renkasi gabūs, žingeidūs studentai, juk studijose itin svarbu galimybė mokytis kartu ir vieniems iš kitų. Tačiau studijų pasirinkimas yra pakankamai sudėtingas sprendimas, tad visus, kurie tik dabar galutinai apsisprendė, jog nori studijuoti pas mus, kviečiame dalyvauti kituose priėmimo etapuose“, - sako VU Verslo mokyklos studijų tarnybos vadovė Vita Remenytė.

Stojantieji, dalyvavę pirmajame LAMA BPO priėmimo etape, tačiau negavę pageidaujamos vietos, gali dalyvauti antrajame etape ir koreguoti pageidavimus savo prašymuose nuo liepos 28 d. 12 val. iki liepos 30 d. 17 val.

Nedalyvavę ankstesniuose etapuose gali pateikti prašymą LAMA BPO papildomame priėmimo etape rugpjūčio 10-16 dienomis. Daugiau informacijos rasite čia: http://bakalauras.lamabpo.lt/