Patvirtinti pirmieji VU Verslo mokyklos partnerystės profesoriai ir docentai

VU Verslo mokykla naujus mokslo metus pradeda perimdama geriausių pasaulio universitetų praktiką – su naujai patvirtintais partnerystės profesoriais bei partnerystės docentais.

Mokyklos vadovės dr. Birutės Miškinienės teikimu bei studijų programų komitetų siūlymu VU rektorius patvirtino Verslo mokyklos partnerystės profesorius bei partnerystės docentus.

VU Verslo mokyklos partnerystės profesoriai – dr. Gitanas Nausėda ir dr. Raimondas Kuodis.

Partnerystės docentai: Romualda Stragienė, dr. Saulius Šimkonis, dr. Mantas Tvarijonavičius, Marius Dubnikovas, Gediminas Varnas, Aistė Ptakauskė, Šarūnas Mačiulis, Artūras Bučinskas ir Taurimas Valys.

Partnerystės profesorių ir partnerystės docentų pareigybės Vilniaus universiteto Senato nutarimu įsteigtos nuo 2016 m., siekiant į studijų programas pritraukti aukštos kvalifikacijos dėstytojus praktikus. Partnerystės profesoriams keliamas reikalavimas turėti mokslų daktaro laipsnį ir ne mažiau nei 10 metų profesinės patirties (įskaitant ir vadybinę patirtį) bei būti šiuo metu dirbančiu. Partnerystės docentais gali būti magistro (ar jam prilygintą) laipsnį ir ne mažiau nei 5 metus profesinės patirties turintys ir šiuo metu dirbantys asmenys.

Verslo mokyklos studijų programos pasižymi praktiniu pritaikomumu, tad savo sričių profesionalų pritraukimas dėstyti yra viena iš Verslo mokyklos akademinio personalo strateginių krypčių.