LK atsargos pulkininko V. Malinionio paskaita VU Verslo mokyklos magistrantams

Šį pavasarį VU Verslo mokykla kartu su kitomis verslo, valdžios ir švietimo institucijomis bei organizacijomis pasirašė memorandumą dėl Lietuvos kariuomenės atsargos karių užimtumo didinimo, jų integracijos į civilinį gyvenimą. Vienas pagrindinių šio memorandumo tikslų – siekti, jog darbdaviai sukurtų specialias buvusių karių įdarbinimo programas, numatytų atitinkamos kvalifikacijos, išsilavinimo įgijimo kariams galimybes.

VU Verslo mokykla žengė pirmą žingsnį šio tikslo įgyvendinimo link – pakvietė  atsargos pulkininką, Gynybos paramos fondo vadovą Vaidotą Malinionį vesti paskaitą/seminarą apie sprendimų priėmimą VU Verslo mokyklos International Project Management magistrantūros programos studentams.

„Svečias dalinosi savo patirtimi apie sprendimų priėmimo procesą kariuomenės struktūroje ir  tarptautinėse misijose.  Mums buvo ypač svarbu sužinoti, kuo sprendimų priėmimas skiriasi versle ir kariuomenėje. Paskaitos antroje dalyje atlikome praktinę užduotį, kurios tikslas buvo suorganizuoti nacionalinio mąsto renginį pagal kariuomenėje vyraujančias taisykles. Labai svarbu buvo suprasti tai, kad į projektą reikia žiūrėti globaliai, įdėti daug pastangų analizei ir neplanuotiems įvykiams, kurie gali pakreipti viską visiškai kita linkme“ - apibendrina Arūnas Rakauskas, International Project Management programos studentas.

15min.lt nuotr.