Priėmimas: +370 612 46044

Naujienos

„Verslumo akademija 2018“ – pasimatuok verslo studijas!

 

#Verslumo akademija – tai kelerius metus vykstantis renginys, skirtas 9-12 klasių moksleiviams, norintiems susipažinti su verslu iš arčiau ir „pasimatuoti“ verslo studijas. Šių metų „Verslumo akademijos“ #partneris – Lietuvos verslo konfederacija.  

 

#Laikas. Užsiėmimai vyks penkis šeštadienius nuo vasario 24 iki kovo 24 d.

 

#Veiksmas. Moksleiviai, kuriuos komandomis suskirstys psichologė, vystys kūrybingas verslo idėjas, o Verslo mokyklos dėstytojai, partneriai, alumni supažindins moksleivius su kūrybinių idėjų generavimo ir vystymo būdais, rinkodaros priemonėmis, alternatyviais finansavimo šaltiniais, pristatys kitas aktualias temas bei savo sėkmių (ir nesėkmių) istorijas. Projektas bus užbaigtas moksleivių idėjų pristatymu komisijai ir geriausios idėjos rinkimais.

 

#Kaina – 50 Eurų.

 

#Programa. Kiekviena „Verslumo akademijos“ diena yra skirta analizuoti skirtingai aktualiai temai:

Užsiėmimai vyks penkis šeštadienius:

 

Vasario 24 d. Susipažinimo ir komandų formavimo diena

Dienos dėstytoja – psichologė, VU VM dėstytoja doc. Aistė Diržytė, kuri padės atrasti tuos komandos narius, su kuriais galėsite vystyti kūrybines idėjas ir kurti savo verslus.

„Ar kada nors pagalvojote, su kuo norėtumėte vykti į įspūdingiausią gyvenimo kelionę? O su kuo norėtumėte kartu kurti verslą? Atsargiai! Geriausi draugai ne visuomet gali būti geriausiais verslo partneriais! Net jeigu Jums gera kartu būti, bendrauti, tai dar nereiškia, kad kartu dirbdami galite pasiekti tai, ką norite! Su kokiais žmonėmis man geriausia kurti verslą? Užsiėmimo metu atsakysime į klausimą, koks aš esu kaip verslo partneris, ir su kokia komanda man geriausia dirbti.“ 

 

Dienos įkvėpimas – svečias, kuris pasidalins savo patirtimi. Kas jis? Sužinosite vasario 24 d.

Kovo 3 d. Kūrybiškumo diena

Dienos dėstytoja – organizacijų psichologė, VU VM dėstytoja Rima Vanagė:

„Kūrybiškumas – viena iš esminių asmenybės bruožų, padedančių išsiskirti konkurencinėje aplinkoje. Kūrybiškumas organizacijoje – tai vertybė, kurios neįmanoma nukopijuoti. Kuo kūrybiškesnis žmogus, tuo jis lankstesnis, lengviau prisiderina prie besikeičiančių verslo aplinkos sąlygų.

Beje, iš prigimties turėdami kūrybiškumo užuomazgų, nesugebame panaudoti savo kūrybiškumo potencialo, slopiname save, kritikuojame, kitų idėjomis patikime labiau nei savo.

Praktinės paskaitos metu pasigilinsime:

  • kūrybiškumas, kaip psichikos savybė, jį įtakojantys bei formuojantys veiksniai.
  • kūrybiniuose procesuose taikomi principai. Jų pagalba vystysite savo idėjas, projektus.
  • aptarsime kūrybiškumo ugdymo galimybes. “ 

 

Dienos įkvėpimas – svečias, kuris pasidalins savo patirtimi. Kas jis? Sužinosite kovo 3 d.

Kovo 10 d. Rinkodaros diena

Dienos dėstytojas – „Tesonet“ skaitmeninės rinkodaros specialistas, VU VM dėstytojas Ignas Zimaitis:

„Pagrindinis mūsų susitikimo tikslas – kartu išsiaiškinti, kaip pasitelkiant rinkodaros priemones galima efektyviai pasiekti vartotoją, paskatinti jį pirkti bei sukurti lojalų ryšį. “ 

 

Dienos įkvėpimas – ekskursija. Kur? Sužinosite kovo 10 d.

Kovo 17 d. Finansų diena

Dienos dėstytojas – „Šeimos kredito unijos“ vienas steigėjų ir valdybos narys, konsultantas, VU VM dėstytojas partnerystės doc. Taurimas Valys:

„Klausytojai sužinos, kas yra svarbu tikram lyderiui, prognozuojant, valdant ir galimai kapitalizuojant ar kitaip transformuojant įvairias rizikas versle. Jie išplės akiratį ir sužinos, su kokiais lyderystės iššūkiais susiduriama plėtojant verslą įvairiose jo raidos fazėse bei ką privalo suvokti kiekvienas verslo lyderis bendraudamas su visu spektru galimų investuotojų ar kitų finansinių partnerių. Taip pat bus pateikti patarimai, į ką privalo atsižvelgti kiekvienas asmuo, pristatinėjantis savo verslo idėją (investicinį projektą) investuotojui“.

 

Dienos įkvėpimas – svečias, kuris pasidalins savo patirtimi. Kas jis? Sužinosite kovo 17 d.

Kovo 24 d. Idėjų pristatymo diena

Finalinę dieną moksleivių komandos pristatys savo idėjas komisijai, sudarytai iš VU Verslo mokyklos dėstytojų, alumnų ir svečių. Tai puiki galimybė pasimokyti pristatyti savo idėjas potencialiems investuotojams ir išgirsti naudingų patarimų. Žinoma, geriausia komanda bus apdovanota!

 

 

#Registracija vyksta iki vasario 23 d. Registracijos forma.

 Vietų skaičius ribotas!

 

#Tvarka. Kviečiame susipažinti su „Verslumo akademijos“ tvarka.

 

#Naujienos Facebook socialiniame tinkle.

 

Turite klausimų? Susisiekime!

El. p. jovita.sneideriene@vm.vu.ltpriemimas@vm.vu.lt 

Tel. (8 5) 236 61 96, mob. tel. +370 612 46 044

 

Kontaktai

Vilniaus universiteto Verslo mokykla
Saulėtekio al. 22, LT-10225 Vilnius

Tel.: +370 5 236 6889
info@vm.vu.lt

Dėl priėmimo:
priemimas@vm.vu.lt

jovita.sneideriene@vm.vu.lt