VU Verslo mokykla dalyvauja studentų bei dėstytojų verslumo ugdymo projekte

Š. m. gegužės 4 d. VU Verslo mokykla kartu su partneriais ─ Visorių informacinių technologijų centru ir Šiaulių valstybine kolegija ─ pasirašė sutartį su Europos socialinio fondo agentūra ir pradeda įgyvendinti projektą „Pagauk verslumo vėją!"

Pagrindinis projekto tikslas ─ ugdyti studentų ir dėstytojų verslumo ir kūrybiškumo kompetencijas komandose, jungiančiose technologijos, biomedicinos ir fizinių mokslų atstovus su humanitarinių, socialinių, menų sričių atstovais. Taip pat kelti įvairių sričių dėstytojų kvalifikaciją, supažindinti juos su naujais dėstymo metodais. Projektu siekiama lavinti studentų socialinę atsakomybę, gilinti žinias apie lygybę ir nediskriminavimą, ugdyti komandinio darbo įgūdžius, įgyvendinant socialinio verslumo kompetencijų ugdymo planą.

Projekto įgyvendinimo metu dalyvaus 60 dėstytojų. Bus organizuojami hakatonai, skirti potencialioms technologinėms idėjoms išgryninti ir pirminiams sprendimams sukurti. Vyks kūrybinės ilgalaikės studentų technologinio ir socialinio verslumo dirbtuvės, į kurias planuojama įsitrauks ne mažiau kaip 500 studentų.

Tikimasi, kad sėkmingai įgyvendinus projektą, bus dar labiau pagerinta studijų kokybė, padidintas studijų prieinamumas ir maksimali atitiktis darbo rinkos poreikiams. Studentai, dirbdami su realiomis verslo ir nevyriausybinio sektoriaus organizacijų idėjomis-projektais, gebės kurti arba patobulinti produktus ir paslaugas, pasiūlyti realius problemų sprendimus, išnaudoti galimybes rinkoje, prototipus arba demo versijas.

Projekto trukmė ─ 24 mėn. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.