Priėmimas: +370 612 46044

Naujienos

„Mano verslumo kompasas“ – Vasaros dienos stovykla

 

Stovyklos tikslai – atskleisti moksleivių verslumo kompetencijas, formuoti komandinio ir individualaus darbo įgūdžius, skatinti jų kūrybingumą ir saviraišką bei asmenines, socialines ir kitas kompetencijas.

 

Kodėl verta dalyvauti?

 

Moksleiviai turės galimybę dalyvauti įvairiose praktinėse veiklose – komandiniuose žaidimuose, šokio meditacijoje, kūrybinėse dirbtuvėse ir kitose aktyviose veiklose. Jos leis geriau pažinti save ir komandos draugus, planuoti asmeninę karjerą pritaikant strateginius golfo žaidimo įgūdžius, motyvuoti save veikti ir ieškoti sveikesnių gyvenimo būdo elementų tiek orientaciniuose, tiek fiziniuose užsiėmimuose su savo srities profesionalais, stiprinant lyderystės kompetencijas bei praktiškai susikurs savo asmeninių ir verslo kompetencijų „portfelį“, kuris kaip kompasas leis lengviau orientuotis ir nepasiklysti verslo ir karjeros pasaulyje. Ugdydami asmenines kompetencijas, stiprindami socialinius ryšius moksleiviai turės galimybę kurti ir stiprinti verslumo įgūdžius, kurie neabejotinai bus naudingi tiek vėliau renkantis profesiją, tiek siekiant karjeros ar jau dirbant.

 

 
Lektoriai
 
  

dr. Aistė Dromantaitė

Soc. mokslų daktarė, docentė (15+ m.), akredituota koučingo specialistė (ICF ACC), mokymų lektorė, mokslinių publikacijų autorė, vadybos knygų autorė ir bendraautorė, magistrantūros studijų programų autorė, Nacionalinės moksleivių akademijos lektorė, Balsių bendruomenės Vaikų dienos stovyklos organizatorė

 
 

dr. Rasa Katilienė

ICF, PVPA narė, dėstytoja, docentė, MRU Verslo ir inovacijų laboratorijos narė, mokslinių publikacijų autorė. Mokymai organizacijose ir koučingo sesijos bei konsultacijos ugdant lyderystės ir dvasinio intelekto (SQ) įgūdžius, siekiantiems gilių transformacijų tiek organizaciniame, tiek asmeniniame lygmenyse.
 
 

Vidas Lisauskas

UAB “Pardavimai lengvai LT” verslo vystytojas, “challenger sales” specialistas, verslo konsultantas, viešojo kalbėjimo specialistas, SMK Socialinių mokslų kolegijos lektorius, analitikas. Domisi šokiais ir muzika, turi daugiametę patirtį dirbdamas stovyklose su jaunimu.

 
 

Kristina Laučienė 

Sertifikuota „Juoko jogos“ trenerė bei asmeninių pokyčių konsultantė – profesionali koučingo specialistė. 7+ metų veda juokos jogos užsiėmimus verslo organizacijoms ir asmeniniams renginiams.
 
 

Monika Valentaitė

Psichologė, Geštalt psichoterapijos programos dalyvė, sertifikuota "Points of You" trenerė, karjeros konsultantė VDU. Turi daugiametę patirtį su jaunimu jų karjeros pasirinkimų klausimais, domisi tarpkultūrinio bendravimo ypatumais.
 
 

Simona Laiconaitė

Nailed It įkūrėja, renginių apie verslo nesėkmes organizatorė, inovacijų ir verslo mentorė bei konsultantė, keliautoja.

 

 

Natalija Serova 

 
Psichologė, šokio-judesio bei kūno-judesio terapijų sertifikuota praktikė, neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos „Šokis ir judesys sveikatai“ dėstytoja, buvusi personalo vadovė. Santykį su judesiu palaiko praktikuodama aikido (nuo 2005 m.), domėdamasi kontaktine improvizacija, šokdama įvairių stilių šokius.
 
 

Šarūnas Diginaitis

OVC konsultantas, domisi asmeniniu bei komandiniu efektyvumu, dirba 5+ metų organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje ir su jaunimo NVO, turi daugiau kaip 500+ akad. val. mokymų per paskutinius 4 metus, neformalaus ugdymo organizacijos „Sėkmės mokykla“ vadovas, “Kaunas 2022” komandos narys, padedantis koordinuoti jaunimo platformą.

 

PRAKTINIAI UŽSIĖMIMAI 

 

Maitinimas - mes pasirūpinsime, kad moksleiviai gautų kokybišką, šviežią ir pilnavertį maistą.  

Praktinius užsiėmimus veda praktikai - specialistai, turintys savo vedamos srities daugiametę patirtį asmenys.

Data – 2018 m. birželio mėn. 25d. – 29 d.

Programos trukmė – 5 d.

Užsiėmimų laikas –  9:00  – 16:00 val.

DIENOTVARKĖ

Grupės dydis – 15 - 20 vaikų.

Kur – Saulėtekio al. 22, VU Verslo mokykla, Verslumo HUB‘as.

Kaina -  170 Eur*

(*  Antram ir kiekvienam tos pačios šeimos moksleiviui nuo 14 metų, VU VM partneriams, VU VM ir VU TVM Alumnams bei VU bendruomenės nariams taikoma 10% nuolaida)

 

REGISTRACIJA

 

Tėveliai, stovyklos pabaigoje kviečiame drauge su moksleiviais aptarti savaitės rezultatus ir drauge pasidžiaugti vaikų pasiekimais.

 

„Mano verslumo kompasas“ dalyviai  gaus Inovatyvaus verslininko pažymėjimą, kuris primins apie  įvykusį praktinių užsiėmimų ciklą bei nuostabią galimybę pažinti save ugdant verslumo kompetencijas ir įgūdžius VU Verslo mokykloje!

Moksleivių  saugumu rūpinsimės mes ir AB „Lietuvos draudimas“.  

 

Turite klausimų? Susisiekime!

 

Dr. Aistė Dromantaitė,  8 650 42 567

Reda Afarjanc, 8 614 41 411, reda.afarjanc@vm.vu.lt

 

 

Mūsų PARTNERIAI IR DRAUGAI:

 

 

                    

                                

 

 

                             

 

 

Kontaktai

Vilniaus universiteto Verslo mokykla
Saulėtekio al. 22, LT-10225 Vilnius

Tel.: +370 5 236 6889
info@vm.vu.lt

Dėl priėmimo:
priemimas@vm.vu.lt

jovita.sneideriene@vm.vu.lt