Priėmimas į magistrantūros studijas

Ieškote studijų, kurių metu gausite tiek teorinių, tiek praktinių žinių, įgūdžių ir kompetencijų, kurias patogiai galėsite derinti su darbu, kurios suteiks ne tik magistro laipsnį, bet ir naudingą patirtį? Jeigu taip, labai kviečiame studijuoti VU Verslo mokyklos magistrantūroje!

2018 m. priimame į šias  magistrantūros studijų programas:

• Skaitmeninę rinkodarą
  • Tarptautinio verslo finansus
  • International Project Management
  • MBA Entrepreneurship

I etapas

Jums tereikia:

1. Gegužės 22 – birželio 27 d. pateikti prašymą priėmimo sistemoje

• Užsiregistruokite priėmimo sistemoje, sumokėkite stojamąją studijų įmoką ir pateikite prašymą.

• Svarbu: prašymą reikia pateikti ne vėliau kaip likus 24 val. iki motyvacijos vertinimo pradžios. Motyvaciniai pokalbiai vyksta birželio 18-22 d.
Stojantiesiems į Skaitmeninės rinkodaros studijų programą motyvaciniai pokalbiai vyksta birželio 18 d. (vietoj birželio 19 d.) ir 22 d.; stojantiesiems į International Project Management programą – birželio 20 d., tarptautinio verslo finansus – birželio 21 d., MBA Entrepreneurship – birželio 22 d.

Likus kelioms dienoms iki motyvacinio pokalbio visų stojančiųjų prašome atsiųsti CV ir motyvacinį laišką.

• Gegužės 23 – birželio 26 d. suveskite reikiamą informaciją iš savo diplomo ir jo priedėlio (jeigu duomenys nebuvo perkelti į priėmimo sistemą automatiškai).

• Svarbu: Jeigu Jūsų diplomo duomenys nėra perkeliami į priėmimo sistemą automatiškai arba turite pateikti papildomus dokumentus, birželio 28 – 29 d. turite asmeniškai arba per notarine tvarka įgaliotą asmenį pateikti reikalingus dokumentus (diplomo ir priedėlio originalą (parodyti, kopijas-įteikti), vardo ar pavardės keitimą patvirtinančius dokumentus ir kt.). Dokumentų registracija vyksta Informacinių technologijų paslaugų centre, Saulėtekio al. 9, Vilnius.
       Darbo laikas birželio 28 d. 10:00-17:00 val., birželio 29 d. 9:00-15:00 val.

• Jei įgijote išsilavinimą užsienyje, dokumentus jo pripažinimui ir pažymių konvertavimui galite pateikti nuo gegužės 22 d. 9:00 val. iki birželio 20 d. 12:00 val. priėmimo sistemoje (skiltyje Diplomas).

2. Sudalyvauti motyvaciniame pokalbyje – datas matysite priėmimo sistemoje, tačiau su kiekvienu stojančiuoju bus suderinamas individualus motyvacinio pokalbio laikas.

3. Liepos 3 d. 10:00 val. pasitikrinti priėmimo sistemoje, ar gavote kvietimą studijuoti!

Jeigu taip, liepos 3 – 4 d. kviečiame sudaryti studijų sutartį.

• Tai galite padaryti internetu neatvykdami (elektroninės bankininkystės pagalba) arba atvykę į Vilniaus universitetą. Internetu sutartys sudaromos nuo liepos 3 d. 10:00 val. iki liepos 4 d. 24:00 val. Į Vilniaus universitetą (Saulėtekio al. 9, Vilnius, Informacinių technologijų paslaugų centras) atvykti galite liepos 4 d. nuo 10:00 val. iki 14:00 val.

• Nepamirškite sumokėti registracijos mokestį.
II etapas

Jeigu pirmajame etape negavote kvietimo į Jūsų norimą studijų programą, kviečiame dalyvauti antrajame etape.

• Liepos  5 (nuo 14:00 val.)  – liepos 9 d. pateikite prašymą (ar jį pakoreguokite) priėmimo sistemoje;

• Liepos 9 d. sudalyvaukite motyvaciniame pokalbyje, jeigu to nepadarėte pirmojo etapo metu;

• Liepos 10 d. (9:00-13:00 val.) užregistruokite savo dokumentus, jeigu to nedarėte pirmojo etapo metu;

• Liepos 11 d. 11:00 val. pasitikrinkite priėmimo sistemoje, ar gavote kvietimą studijuoti! Jeigu taip, liepos 11 – 12 d. kviečiame sudaryti studijų sutartį.

• Tai galite padaryti internetu neatvykdami (elektroninės bankininkystės pagalba) arba atvykę į Vilniaus universitetą. Internetu sutartys sudaromos nuo liepos 11 d. 11:00 val. iki liepos 12 d. 24:00 val. Į Vilniaus universitetą (Saulėtekio al. 9, Vilnius, Informacinių technologijų paslaugų centras) atvykti galite liepos 12 d. nuo 10:00 val. iki 14:00 val.

• Nepamirškite sumokėti registracijos mokestį.

O tuos, kurie negalėjo dalyvauti pagrindiniame priėmime, kviečiame dalyvauti papildomame priėmime, kuris prasidės liepos 16 d. Šiuo etapu galės dalyvauti visi norintys – tiek dalyvavę, tiek nedalyvavę pagrindiniame priėmime ir pretenduoti į likusias laisvas valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Plačiau apie magistrantūros studijų programas

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime!

Rašykite el. p. priemimas@vm.vu.lt, skambinkite tel. (8 5) 236 6196 arba 861246044