Prasidėjo ISEP mainų programos atranka

Kviečiame studentus dalyvauti ISEP mainų programos atrankoje ir 2019 metų pavasario semestrą praleisti viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar kitos šalies universitete.

Kas gali dalyvauti ISEP mainuose?

• Vilniaus universiteto nuolatinių studijų studentai (bakalauro, magistro, pirmenybė teikiama antrosios pakopos studentams)
  • Iki planuojamų studijų užsienyje pradžios yra baigę 2 pirmosios studijų pakopos kursus
  • Rekomenduojama, kad antrosios pakopos studentai iki planuojamų studijų pradžios VU būtų baigę pirmąjį semestrą
  • Nėra paskutinio kurso studentai.

Paraiškos priimamos iki 2018 m. birželio 14 d. (imtinai).

Daugiau informacijos rasite prisegtuke ir https://www.vu.lt/tarptautiniai-rysiai/mainu-galimybes/isep

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Kilus klausimams, kreipkitės į Julių Pukelį, julius.pukelis@cr.vu.lt , VU Centriniai rūmai, Tarptautinių ryšių sk., 242 kab., tel. 268 7156.