Papildomas priėmimas į magistrantūros studijas – galimybė pradėti studijas jau šį rugsėjį

Visus, kurie tik dabar galutinai apsisprendė, kokią programą nori studijuoti ar neįstojo į pageidaujamą ankstesnių etapų metu, kviečiame dalyvauti papildomame Vilniaus universiteto priėmime į magistrantūros studijas, kuris prasideda liepos 16 d.

Priimame į šias  magistrantūros studijų programas:

• MBA Entrepreneurship
  • Skaitmeninę rinkodarą
  • Tarptautinio verslo finansus
  • International Project Management

Šiuo metu yra likusių laisvų valstybės nefinansuojamų studijų vietų. Informacija yra nuolat atnaujinama, ją galite sekti čia.

Svarbiausi žingsniai:

1. Nuo liepos 16 d. 13:00 val. iki rugpjūčio 24 d. 24:00 val. pateikite prašymą internetinėje priėmimo sistemoje

• Užsiregistruokite priėmimo sistemoje, sumokėkite stojamąją studijų įmoką ir pateikite prašymą. Jeigu stojamąją studijų įmoką jau mokėjote pagrindinio priėmimo metu, antrą kartą jos mokėti nereikia.
  • Svarbu: Jeigu Jūsų diplomo duomenys nebuvo perkelti į priėmimo sistemą arba turite pateikti papildomus dokumentus, rugpjūčio 27 d. (9:00 – 15:00 val.) arba 28 d. (9:00 – 13:00 val.) turite asmeniškai arba per notarine tvarka įgaliotą asmenį pateikti dokumentų originalus bei jų kopijas. Atvykti turite adresu Saulėtekio al. 9, Vilnius, Informacinių technologijų paslaugų centras.

2. Jei įgijote išsilavinimą užsienyje, dokumentus jo pripažinimui ir pažymių pervedimui į lietuvišką vertinimo sistemą galite pateikti iki rugpjūčio 22 d. 12:00 val. priėmimo sistemoje (skiltyje Diplomas).Iki rugpjūčio 24 d. sudalyvaukite motyvaciniame pokalbyje. Jo laikas gali būti derinamas individualiai. Jeigu motyvaciniame pokalbyje jau dalyvavote pagrindinio priėmimo metu – antrą kartą to daryti nebereikia.

3. Nuo liepos 16 d. 13:00 val. iki rugpjūčio 24 d. 24:00 val. suveskite reikiamą informaciją iš savo diplomo ir jo priedėlio (jeigu jie nėra perkeliami automatiškai).

4. Rugpjūčio 29 d. 14:00 val. pasitikrinkite, ar gavote kvietimą studijuoti! Jeigu taip, tuomet kviečiame rugpjūčio 29-30 d. sudaryti studijų sutartį.

• Tai galite padaryti internetu neatvykdami (asmeninės el. bankininkystės pagalba) arba atvykę į VU. Internetu sutartys sudaromos nuo rugpjūčio 29 d. 14:00 val. iki rugpjūčio 30 d. 24:00 val. Į VU (Saulėtekio al. 9, Vilnius, Informacinių technologijų paslaugų centras) atvykti galite rugpjūčio 30 d. nuo 9:00 val. iki 14:00 val.

Plačiau apie magistrantūros studijų programas

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime!

Rašykite el. p. priemimas@vm.vu.lt

Skambinkite tel. (8 5) 236 6196 arba 8 612 46044