Besirenkančių verslo studijas skaičius sparčiai auga

Pasibaigus pirmajam bakalauro priėmimo į aukštąsias mokyklas etapui, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos gretas papildė gausus būrys pirmakursių – nuo šio rudens studijas pradės daugiau nei 120 pirmajame etape priimtų bakalauro studentų iš Lietuvos. Lyginant su praėjusių metų laikotarpiu, lietuvių studentų skaičius šiemet išaugo net 30 proc.

„Džiugu, jog vis dažniau suvokiama verslumo kompetencijų svarba sėkmingam verslo bei asmeninės karjeros vystymui. Studijuojančių verslo programose skaičius kasmet vis auga, rugsėjį mūsų auditorijas papildys daug gabių, žingeidžių studentų. Viena iš mūsų programų – Tarptautinis verslas – šiais metais pateko tarp didžiausią kviečiamųjų skaičių surinkusių programų“, – teigia VU Verslo mokyklos Studijų tarnybos vadovė Vita Remenytė.

Šiais metais Tarptautinio verslo programoje kvietimus gavo 108 studentai, todėl ši programa pateko tarp 15 didžiausių kviečiamųjų skaičių surinkusių studijų programų Lietuvoje (šaltinis: 15min.lt).

Studijuodami Verslo mokykloje studentai turės puikią galimybę įgyti tarpkultūrinės patirties ir komunikacijos įgūdžių: šiais metais Tarptautinio verslo anglų kalba studentų grupėje daugiau nei trečdalis studijuojančiųjų bus užsienio šalių piliečiai iš Kinijos, Filipinų, Meksikos, Ispanijos, Armėnijos, Turkijos bei kitų valstybių.

„Džiaugiamės, jog didelė dalis pakviestų ir studijų sutartis sudariusių studentų yra labai motyvuoti ir rinkosi mūsų studijas pirmuoju prioritetu – tai mums labai svarbus įvertinimas. Visus, kurie pirmuoju etapu negavo kvietimo į jų norimą studijų programą, kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose priėmimo etapuose“, – sako VU Verslo mokyklos Studijų tarnybos vadovė Vita Remenytė.

Stojantieji, dalyvavę pirmajame LAMA BPO priėmimo etape, tačiau negavę kvietimo į pageidaujamą studijų programą, gali dalyvauti antrajame etape ir koreguoti pageidavimus savo prašymuose nuo rugpjūčio 1 d. 12 val. iki rugpjūčio 3 d. 16 val.

Nedalyvavę ankstesniuose etapuose gali pateikti prašymą studijuoti LAMA BPO papildomame priėmimo etape rugpjūčio 13–17 dienomis. Daugiau informacijos rasite čia: http://bakalauras.lamabpo.lt/