Nauji VU Verslo mokyklos akademinės bendruomenės nariai

Vilniaus universiteto Verslo mokyklos akademinę bendruomenę šiais mokslo metais papildė 11 naujų dėstytojų, kurie dėstys pirmosios pakopos (bakalauro) ir antrosios pakopos (magistrantūros ir MBA Entrepreneurship studijų programų) studentams.

Naujieji dėstytojai, savo sričių ekspertai, pakviesti siekiant, kad verslo studijas pasirinkė studentai gautų naujausias žinias iš profesionalių dėstytojų akademikų bei iš savo sričių ekspertų praktikų. VU Verslo mokykla taip pat aktyviai siekiai formuoti akademinio personalo branduolį. Prie dėstytojų komandos prisijungė 3 vizituojantys dėstytojai iš užsienio: James Bowen iš Kanados, dr. iš Bram Kuijiken iš Nyderlandų, prof. Oliver Mauroner iš Vokietijos.

Tikime, kad naujieji dėstytojai prisidės prie studentų žinių, gebėjimų ir kompetencijų ugdymo ir padės jiems įgyjamas žinias dar sėkmingiau taikyti savo veikloje.

Naujieji dėstytojai:

Vizituojantis dėstytojas James Bowen iš Otavos (Kanada) universiteto, MBA Entrepreneurship studentams dėstys Creative Design, Prototyping, and Testing.

Dr. Bram Kuijiken – vizituojantis dėstytojas iš Amsterdamo universiteto Verslo mokyklos dėstys Business Modelling and Customer Validation MBA Entrepreneurship studentams.

Povilas Goberis dėstys Skaitmeninę rinkodarą Tarptautinio verslo studentams.

Doc. Aistė Dromantaitė dėstys Vadybą ir Lyderystę Tarptautinio verslo studentams.

Nerijus Černiauskas International Business studentams dėstys Microeconomics ir Macroeconomics.

Doc. Dalia Daujotaitė dėstys Auditą Verslo finansų studentams.

Prof. Oliver Mauroner – vizituojantis dėstytojas iš Mainco taikomųjų mokslų universiteto dėstys Innovation and Change Management International Project Management studentams.

Prof. Jūratė Liauksminaitė ir partnerystės prof. Ramūnas Birštonas MBA Entrepreneurship studentams dėstys Intellectual Property Law.

Inga Žuravliovaitė dėstys Kokybės vadybą Verslo finansų ir Tarptautinio verslo studentams.

Dr. Vilija Girgždė MBA Entrepreneurship studentams dėstys Gathering Talent and Facilitating Collaboration.

Linkime visiems sėkmingo starto!