Startavo pirmoji Baltijos regione MBA Entrepreneurship programa

Šį šeštadienį, rugsėjo 8 d., savo studijas Vilniaus universiteto Verslo mokykloje pradėjo  MBA Entrepreneurship  programos studentai.

„Nepaprastai džiaugiamės, jog startavo ši programa – tai yra intensyvaus ir nuoseklaus mūsų darbo rezultatas, kuriuo labai didžiuojamės. Vos per kelis mėnesius po programos akreditacijos surinkome pirmąją studentų grupę. Šioje programoje studijuos  talentingi ir ambicingi   žmonės, atėję iš labai skirtingų sričių, tad jie galės gauti daug žinių ne tik iš dėstytojų, tačiau ir dalintis patirtimi tarpusavyje“ – teigia VU Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė.

Pirmieji MBA Entrepreneurship studentai dirba ar vykdo savo veiklą finansų, naftos gavybos, visuomenės sveikatos ir socialinės rūpybos, viešajame, eksporto, technologinių inovacijų, energetikos, logistikos ir kituose sektoriuose. Jų amžius – nuo 25 iki 41 metų. Smagu pažymėti, kad grupėje 50/50proc. moterų ir vyrų.

Oficialaus programos atidarymo metu studentus ir VU Verslo mokyklos bendruomenę sveikino „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje vykdomasis direktorius Mariano Andrade Gonzalezas, programos dėstytojas doc. Juris Ulmanis, programos vadovė partnerystės doc. Aistė Ptakauskė, dr. Birutė Miškinienė.

Dalinamės akimirkomis iš pirmojo MBA Entrepreneurship studentų susitikimo ir programos atidarymo.

MBA Entrepreneurship

MBA Entrepreneurship – unikalaus formato  1 metų magistrantūros studijų programa. Studijų metu vietoj įprasto magistro darbo, studentai vykdys patyriminį projektą, pagrįstą realia ir jiems įdomia ar netgi jų pačių verslo problematika, integruodami ir taikydami vis naujas įgytas žinias, patirtis. Taip pat studijų metu vyks savaitės trukmės studijų vizitas į pasirinktą šalį: Indiją (technologinė antreprenerystė), Nyderlandus (socialinė antreprenerystė), Lietuvą (kūrybinė antreprenerystė).