Verslo mokykloje pradedama vykdyti nauja VU iniciatyva – mentorystė

Studentai, turintys akademinių ar karjeros tikslų, ieškantys platesnių galimybių universitete, siekiantys asmeninio tobulėjimo, turės galimybę įgyvendinti savo tikslus ir uždavinius padedami patyrusių, sėkmingai dirbančių, gebančių įkvėpti patarėjų – mentorių.

VU Mentorystė skirta visapusiškai ugdyti studentų bendrąsias kompetencijas, išmanumą, pagerinti jų akademinius ir asmeninius pasiekimus, padėti perimti mentoriaus sukauptą patirtį ir gauti vertingų patarimų planuojant profesinę ateitį.

Šiuo metu ieškome VU VM dėstytojų, alumnų ir studentų, norinčių tapti mentoriais.

Galima pasirinkti vieną iš penkių mentorystės krypčių:

• Mentorius studentas padės kitiems studentams pagilinti tam tikro studijų dalyko žinias, pagerinti akademinius įgūdžius (atlikti rašto darbus, rengti ir pristatyti prezentacijas, analizuoti duomenis).

Registracija mentoriams studentams

• Mentorius dėstytojas padės ugdyti bendrąsias studento kompetencijas, orientuodamasis į individualius studento poreikius, rekomenduos iškilusių problemų sprendimo būdus, atvers platesnes galimybes universitete, padės studentui dalyvauti mokslinėje ar tiriamojoje universiteto veikloje.

Registracija mentoriams dėstytojams

• Mentorius alumnas padės studentui karjeros planavimo ir asmeninio tobulėjimo klausimais, sieks padėti optimizuoti edukacinę patirtį ir rasti tinkamą karjeros kryptį.

Registracija mentoriams alumnams

• Akademinis konsultantas patars, kaip spręsti studijų metu iškilusias individualias studentų problemas, operatyviai suteiks tikslią ir patikimą informaciją apie studijas VU.

• VU SA studentas kuratorius įkvėps ir padrąsins naujai į VU įstojusį studentą, padės susiorientuoti universitete ir už jo ribų.

Mentorių registracija vyksta nuo 2018 m. rugsėjo 3 d. iki spalio 10 d.

Studentų registracija vyks nuo 2018 m. spalio 1 d.

Dėl informacijos apie VU Mentorystę kviečiame kreiptis į veiklos koordinatorę Ingą Dundulytę el. paštu inga.dundulyte@cr.vu.lt, tel. (8 5) 236 6010.