Išskirtinė atvira David Gluckman paskaita

Lapkričio 15 d. 15 val. kviečiame Jus į išskirtinio svečio David Gluckman paskaitą „Creating Brands Since 1969. What Works. What Doesn‘t. And Why?“.

Paskaita vyks VU Verslo mokykloje (Saulėtekio al. 22, Vilnius) doc. J. Kunčinos auditorijoje.

David Gluckman turi daugiau nei 40 metų patirtį produktų kūrimo, vystymo ir jų rinkodaros srityje. Labiausiai jį išgarsino „Baileys Irish Cream Liquer” gėrimo sukūrimas. Šis gėrimas yra nr. 1 pasaulyje tarp parduodamų likerinių gėrimų ir 9-tas pasaulinėje spiritinių gėrimų rinkoje.

David Gluckman yra išleidęs knygą „That Sh*t will never sell”, kurioje dalinasi ne tik šio gėrimo sukūrimo istorija, tačiau ir savo patirtimi bei idėjomis. Plačiau apie knygą: http://www.thatshitwillneversell.com

Lektorius skaitė paskaitas pasauliniuose institutuose ir universitetuose, tokiuose kaip Trinity College, University College Dublin, Dublin City University, Dublino Chamber of Commerce, Airijos viešųjų ryšių institute ir kt.

Daugiau informacijos apie renginį