VU VM Alumni Pyragų diena – galimybė prisidėti prie kitų gerovės kūrimo

Jau tradicija tapusi VU Verslo mokyklos Alumni klubo rengiama Pyragų diena šiemet buvo ypatinga – jos metu susirinkę įvairių kartų alumnai, studentai, dėstytojai bei administracijos darbuotojai ne tik bendravo bei vaišinosi saldžiais kepiniais, tačiau ir įteikė Alumni stipendiją studentei bei aukojo „Jaunimo linijai“.

Alumni klubo 700 eurų stipendija buvo įteikta Tarptautinės projektų vadybos programos studentei magistrantei Aytan Namazli. Džiaugdamasi šia alumnų iniciatyva, VU Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė pabrėžė, jog dalinimasis ir jauno žmogaus palaikymas – svarbi alumnų bendruomenės misija. Pirmoji VU VM Alumni klubo stipendininkė magistrantė Yunona Kondratiuk, jau pati šiais metais prisidėjusi prie Aytan stipendijos, prisiminė, kaip įteikta stipendija ją motyvavo siekti savo tikslų, nepasiduoti sunkumams ir sėkmingai baigti bakalauro studijas. Dėkodama už paramą Aytan Namazli neslėpė jaudulio ir džiaugsmo, jog ši stipendija leis jai baigti magistro studijas ir toliau siekti savo tikslų.

Pyragų dienos metu taip pat buvo tradiciškai aukojama emocinės paramos tarnybai „Jaunimo linija“. Organizacijos atstovė Ieva Žibūdaitė, pasakodama apie „Jaunimo linijos“ savanorių darbą, pasidžiaugė, jog šiuo metu atsiliepiama į kas antrą skambutį, tad emocinės paramos suteikiama gerokai daugiau. Visi, dar norintys prisidėti prie „Jaunimo linijos“ veiklos, paramos dėžutę gali rasti VU Verslo mokyklos pirmame aukšte iki lapkričio 19 d.

VU VM Alumni klubo Pyragų diena

Edgaro Kurausko nuotraukos