Verslumo akademija 2019 – būsimiems antrepreneriams!

Antrepreneris yra ne šiaip verslo žmogus, o tas, kuris kuria inovacijas ir geba idėją paversti verslu. Padėkime vaikams išlaisvinti savo idėjas – investuodami į vaikus, kuriame Lietuvos ateitį.

,,Verslumo akademija‘‘ tai – užsiėmimų ciklas, skirtas 9 – 12 klasių moksleiviams, norintiems susipažinti su verslu iš arčiau. Projekto metu diskutuojama, mokomasi, atliekamos įvairios užduotys, be to, moksleiviai turi galimybę pritaikyti žinias praktiškai – kurdami ir pristatydami savo pačių idėjas. Viso mokymosi metu su vaikais dirbs tik patyrę lektoriai – savo sričių profesionalai, projekte taikomas praktikas ne kartą išbandę savo veiklose.

Laikas. Užsiėmimai vyks penkis šeštadienius nuo vasario 23 iki kovo 23 d.

Kaina. Dalyvio mokestis 50 Eurų

Tikslas. Susikurti verslo idėją, smagiai praleisti laiką ir susipažinti su bendraminčiais! P. S. + 0,5 balo stojant į #VUVM bakalauro studijų VNF

Renginio programą galite rasti ČIA

Registracijos forma

Dalyvio mokymų sutartis

,,Verslumo akademija‘‘ yra socialiai atsakingas projektas.
Kviečiame prisijungti ir dovanoti galimybę dalyvauti ,,Verslumo akademijoje‘‘ vaikams iš  socialiai remtinų šeimų.

Norėdami dovanoti kvietimą rašykite į info@vm.vu.lt

Jei turite papildomų klausimų, mielai atsakysime
Tel. +370 62403966, E. paštu info@vm.vu.lt