Priėmimas: +370 612 46044

Naujienos

ESF finansuojamo projekto „Pagauk verslumo vėją!” naudą puikiai įvertino VU dėstytojai

Tai, kas mums nutiko šį pusmetį, yra daugiau nei projektas... tai misija... labai reikalinga VU bendruomenei. Linkiu mums visiems, kad šio projekto struktūra ir turinys būtų integruoti ne tik VU bendruomenės ugdymo programose, bet ir daug plačiau, pvz.: mokyklose. Ačiū jums labai!

 

Ačiū, buvo labai geras ruduo kartu su Jumis. Praplėte horizontus, suteikė kompetencijų, padėjo su kai kuriais profesiniais apsisprendimais gyvenime, kuriais labai džiaugiuosi. Buvo proga susipažinti su kolegomis iš kitų fakultetų. Ačiū darsyk organizatoriams ir dėstytojams. 

 

Labai ačiū už šį puikų projektą. Labai daug sužinojau, pabandžiau ir išmokau. Jis toks įvairiapusiškas! Kiek daug svarbių temų ir lektorių įtraukta į šį projektą, kad pagautume verslumo vėją...

(VU dėstytojų atsiliepimai)

 

VU Verslo mokyklos kartu su partneriais vykdomo projekto „Pagauk verslumo vėją!“ pirmoji  veikla – mokymai dėstytojams – praėjo puikiai, o didžiausia vertė ir įvertinimas atsispindėjo pagindinių projekto dalyvių – daugiau nei 50 Vilniaus universiteto dėstytojų atsiliepimuose.

 

VU dėstytojai buvo pakviesti į dėstytojų mokymų uždarymo renginį, kurio metu buvo įteikti pažymėjimai. Renginio metu dalyviai mielai dalinosi įžvalgomis apie „Pagauk verslumo vėją!" projektą, aptarė kūrybiškumo užsiėmimų metu nutapytus paveikslus, visi kartu su lekt. Rima Vanage kūrė savo bendrą mokymų metu sukauptų įspūdžių istoriją.

 

„Džiaugiamės, jog dalyviai labai gerai įvertino šį projektą. Dalis iš jų teigė, jog jis ne tik suteikė platesnį suvokimą apie verslumo kompetenciją, naujų žinių, pažinčių, tačiau ir labai praplėtė jų horizontus ir netgi įvertino visą šį projektą kaip misiją, labai reikalingą VU bendruomenei. Iš tikrųjų vienas iš pagrindinių mūsų tikslų yra ugdyti verslumą ir labai džiaugiamės, kad būtent šitaip galime kurti vertę visai Vilniaus universiteto bendruomenei“ – teigia dr. Birutė Miškinienė, VU Verslo mokyklos vadovė.

 

Šiuo metu projektas sėkmingai tęsiasi toliau, skirtingų specialybių studentai kartu su dėstytojais sprendžia socialinio verslo ir technologinius Lietuvos įmonių pasiūlytus verslo iššūkius, taip pat vyksta socialinio verslo mokymai.

 

„Esame labai dėkingi visiems, kurie pasidalino savo įžvalgomis. Kaip sakoma, tobulėjimui ribų nėra, tad dėstytojai, sutikę palikti savo atsiliepimus ir patarimus, suteikė mums daug vertingų įžvalgų, kaip galėtume dar geriau prisidėti prie verslumo bei kitų kompetencijų ugdymo skirtingų sričių specialistams, akademinei bendruomenei. Tikimės, jog šio projekto metu dalyvių įgytos žinios ir nauji įgūdžiai prisidės prie studijų kokybės gerinimo“ – teigia dr. Birutė Miškinienė, VU Verslo mokyklos vadovė.

 

Projekto trukmė ─ 24 mėn. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

 

„Pagauk verslumo vėją!“

Kontaktai

Vilniaus universiteto Verslo mokykla
Saulėtekio al. 22, LT-10225 Vilnius

Tel.: +370 5 236 6889
info@vm.vu.lt

Dėl priėmimo:
priemimas@vm.vu.lt

jovita.sneideriene@vm.vu.lt

.