„Verslumo akademija“ – verslo partnerių dovana moksleiviams

Vilniaus universiteto Verslo mokykla jau kelerius metus organizuoja projektą „Verslumo akademija“, skirtą vyresnių klasių moksleiviams. Šiais metais projektas yra  išskirtinis tuo, kad  VU Verslo mokyklos draugai, verslo partneriai ir alumnai dovanoja moksleiviams iš socialiai remtinų šeimų galimybę dalyvauti šiame projekte.

„Verslumo akademija“ yra iš tiesų labai įdomus ir moksleivius įtraukiantis projektas. Jau ir ankstesniais metais jame mūsų iniciatyva dalyvavo moksleiviai iš socialiai remtinų šeimų, o šiais metais pakvietėme prisijungti mūsų bendruomenės narius, partnerius dovanojant bilietus moksleiviams, kurių šeimos galbūt neturi galimybės leisti juos į tokius projektus. Džiaugiamės, jog verslo bendruomenės nariai aktyviai prisidėjo prie šios iniciatyvos ir jau turime pakankamai daug padovanotų bilietų“ – teigia VU Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė.

„Verslumo akademija“ tai – užsiėmimų ciklas, skirtas 14+ moksleiviams, norintiems susipažinti su verslu iš arčiau. Projekto metu generuojamos verslo idėjos, formuojamos komandos atliekamos įvairios verslo užduotys, be to, moksleiviai turi galimybę pritaikyti žinias praktiškai – kurdami ir pristatydami savo pačių idėjas. Viso mokymosi metu su vaikais dirba savo sričių ekspertai, profesionalai. Verslumo akademijos metu taikomi aktyvūs mokymosi metodai, simuliacijos, „Story telling“ užsiėmimai, kurių metu pasakojamos tikros verslo istorijos ir patirtys sulaukia visada didžiausio susidomėjimo.

„Šisprojektas yra puiki galimybė moksleiviams  „pasibandyti“ verslo studijas, susikurti savo verslo idėją, atrasti juos dominančias sritis ir susipažinti su bendraminčiais. Labai džiaugiamės, jei moksleiviai pajunta, jog turi verslumo gyslelę ir vėliau prisijungia prie verslo bendruomenės, tačiau šis projektas ne tik apie tai – svarbiausia jame praplėsti savo akiratį, atrasti naujų sričių, suvokti, jog norint kažko pasiekti reikės įdėti daug pastangų ir noro, nesvarbu, kokią sritį ar profesiją pasirinksi“ – teigia dr. Birutė Miškinienė.

„Verslumo akademijos“ užsiėmimai vyks penkis šeštadienius nuo vasario 23 iki kovo 23d.

Daugiau informacijos ir projekto programą galima rasti čia.

Verslumo akademija

.