Projektas „Studentas vienai dienai“ – jau balandžio 8-12 d.

Balandžio 8–12 d. Vilniaus universitete vyks tradicinis projektas „Studentas vienai dienai“, kurio metu moksleiviai gali ateiti į realias paskaitas ir susipažinti su studijų aplinka, dėstytojais ir studentais.

Kviečiame moksleivius pasinaudoti šia galimybe.

VU Verslo mokyklos siūlomos paskaitos: https://bit.ly/2TEFWYP

Norint dalyvauti siūlomose paskaitose, privaloma registruotis.

Aplankę tris ar daugiau paskaitų, moksleiviai galės gauti specialius Vilniaus universiteto prizus, kuriuos galėsite atsiimti iki balandžio 8 - 19 d. pirmadieniais–penktadieniais nuo 9 iki 16 val. (pietų pertrauka 12.00–13.00 val.):

• Studentų paslaugų ir karjeros skyriuje (Fizikos fakultetas, 104 kab., Saulėtekio al. 9, Vilnius);
  • Komunikacijos ir rinkodaros skyriuje (Spaustuvės kiemas, Universiteto g. 3, Vilnius).

Jeigu norite Vilniaus universiteto prizo ar reikia pateisinimo dėl praleistų pamokų mokykloje, išsispausdinkite pažymą, patvirtinančią dalyvavimą „Studento vienai dienai“ paskaitoje (prieš pateikiant pasirašyti dėstytojui, pažymą reikia užpildyti).

Daugiau informacijos: www.vu.lt/kviecia/studentas-vienai-dienai