Kviečiame į Lietuvos ekonomikos konferencijos Lyderystės forumo diskusiją apie švietimą

Kovo 20 d. Lietuvos ekonomikos konferencijos Lyderystės forumo metu 15.55–17.00 val. vyks diskusija „Kaip turime plėtoti švietimo sistemą, kad Lietuva būtų didinga technologijų valstybė?“. Joje kartu su kolegomis iš švietimo ir ugdymo institucijų dalyvaus ir VU Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė. Diskusiją moderuos Eduardas Eigirdas.

„Gyvename pasaulyje, kuriame technologijos vystosi milžinišku greičiu – ketvirtoji pramonės revoliucija lemia pokyčius visose srityse. Norėdami būti lyderiais technologijų sektoriuje, švietimo įstaigose turime ugdyti plataus akiračio antreprenerius, kurie geba pamatyti galimybes ir nebijo rizikuoti jas įgyvendindami. Kaip tai galima būtų padaryti? Kviečiu visus kartu su kolegomis padiskutuoti kovo 20 d.“ – teigia VU Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė.

Su Lietuvos ekonomikos konferencijos Lyderystės forumo programa kviečiame susipažinti čia: https://www.ekonomikoskonferencija.lt/konferencijos-programa/