Išankstinis priėmimas į bakalauro studijas

Nuo balandžio 8 d. Vilniaus universitetas pradeda išankstinį priėmimą į pirmosios pakopos (bakalauro) valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Išankstinio priėmimo metu konkurse gali dalyvauti ankstesniais metais vidurinį išsilavinimą įgiję stojantieji ir šiemet vidurinį išsilavinimą įgysiantys moksleiviai. Sutartis galios, jei įstojusysis atitiks minimaliuosius reikalavimus, keliamus valstybės nefinansuojamai vietai. Išankstinio priėmimo metu studijų sutartį sudarę stojantieji nepraras galimybės dalyvauti bendrajame LAMA BPO priėmime ir pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų vietas bei į tas studijų programas, į kurias priėmimas nėra vykdomas Išankstinio priėmimo metu.

Prašymų teikimas vyks nuo 2019 m. balandžio 8 d. 10 val. iki gegužės 17 d. 13 val.

VU Verslo mokykla vykdo išankstinį priėmimą į šias studijų programas:

Stojimo žingsnius ir daugiau informacijos rasite čia: https://bit.ly/2K2m9hA