Priėmimas į magistrantūros studijas

Ieškote studijų, kurių metu gausite tiek teorinių, tiek praktinių žinių, įgūdžių ir kompetencijų, kurias patogiai galėsite derinti su darbu, kurios suteiks ne tik magistro laipsnį, bet ir naudingą patirtį? Jeigu taip, labai kviečiame studijuoti VU Verslo mokyklos magistrantūroje!

2019 m. priimame į šias  magistrantūros studijų programas:

• Skaitmeninę rinkodarą
  • Tarptautinio verslo finansus
  • International Project Management
  • MBA Entrepreneurship

PAPILDOMAS PRIĖMIMAS
  • Po antrojo etapo likusios laisvos vietos bus paskelbtos 07.15 d.13 val. www.vu.lt.

• Sumokėkite stojamąją studijų įmoką (jei anksčiau nemokėjote).

• Sudalyvaukite motyvaciniame pokalbyje. Jo laiką derinsime individualiai. Jei ankstesniame etape jame dalyvavote, antrą kartą to daryti nereikia.

• Jei Jūsų diplomo duomenys nėra automatiškai perkeliami į sistemą, suveskite juos, o sistemoje pateikite reikalingų dokumentų el. kopijas.

• Užsienyje išsilavinimą įgiję stojantieji išsilavinimo dokumentų elektronines kopijas turi pateikti iki 08.23 d. 14 val.

• 08.29 d. 14 val. pasitikrinkite, ar gavote kvietimą studijuoti.

• Sudarykite studijų sutartį:

• Neatvykstant ir sudarant sutartį el. būdu, naudojantis asmeninės Swedbank, SEB, Luminor arba Šiaulių banko el. bankininkystės paslauga nuo 08.29 d. 14 val. iki 08.30 d. 24 val.
    • Atvykstant į Verslo mokyklą 08. 30 d. nuo 10 iki 14 val.

Plačiau apie magistrantūros studijų programas.

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime!

Rašykite el. p. priemimas@vm.vu.lt, skambinkite tel. (8 5) 236 6196 arba 8 612 46044

Daugiau informacijos ir aktualūs dokumentai

.