Šiemet ženkliai gausesnis būrys renkasi verslo magistro studijas VU Verslo mokykloje!

Vilniaus universiteto Verslo mokykla užbaigė pirmąjį priėmimo į magistrantūros studijas etapą su džiuginančiais rezultatais – magistrantų skaičius, lyginant su praėjusiais metais, išaugo beveik 50 proc. Taip pat įspūdingas ir studijų sutarčių sudarymo rodiklis – sutartis sudarė 100 proc. pakviestųjų tiek į valstybės finansuojamas, tiek į nefinansuojamas studijų vietas.

„Smagu, kad  jau pirmojo etapo rezultatai  parodė, jog mūsų studijų konceptas – apjungti praktiką ir teoriją – pasiteisino. Motyvacinių pokalbių metu didesnioji kandidatų dalis minėjo, jog šias verslo studijas renkasi remdamiesi verslo studentų rekomendacijomis. Norime labai padėkoti mūsų studijų programų vadovams, dėstytojams, magistrantams, jog bendro darbo dėka galime džiaugtis tokiais  puikiais rezultatais“ – teigia dr. Birutė Miškinienė, VU Verslo mokyklos vadovė.

Šiais metais priėmimas yra vykdomas į keturias magistrantūros studijų programas:

Antrojo etapo metu prašymų pateikimas iki liepos 8 d. 15 val.

Papildomas priėmimas į likusias laisvas vietas vyks nuo liepos 14 d. 13 val. iki rugpjūčio 27 d. 24 val.

Daugiau informacijos: http://bit.ly/priemimas_magistrantura

.