Pirmieji MBA Entrepreneurship studijų programos absolventai

Vilniaus universiteto Verslo mokyklos vykdoma MBA Entrepreneurship studijų programa yra unikali – tai vienintelė MBA laipsnį suteikianti studijų programa Vilniaus universitete, be to, ji yra orientuota ne į bendrąją vadybą, o į išskirtinai antreprenerystės kompetencijų ugdymą. Šių metų liepos mėnesį pirmiesiems šios programos studentams buvo įteikti diplomai.

Šie studijų metai buvo realus iššūkis, stiprūs, skirtingi  patyrimai ir investicija į kitos kokybės save. Su didžiausiu džiaugsmu ir pasididžiavimu priėmiau VU Verslo mokyklos MBA Entrepreneurship magistro diplomą, kaip apdovanojimą už savo sąmoningą pasirinkimą, autentiškos lyderystės drąsą ir atvertus  galimybių horizontus. MBA Entrepreneurship magistro studijos yra geriausia mano investicija bei dovana sau“ – teigia dr. Marija Jakubauskienė, VU Medicinos fakulteto docentė ir MBA Entrepreneurship studijų programos absolventė.

Diplomus pirmiesiems MBA Entrepreneurship programos absolventams įteikė Izraelio valstybės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvai Amir Maimon​, tarptautinės kapitalo rinkų bendrovės „Moody's Corporation“ Vilniaus biuro vadovas Mariano Andrade Gonzalez ir VU Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė.

„Per MBA Entrepreneurship studijų programos atidarymą sakiau, jog turėjau svajonę – parengti kitokią MBA studijų programą. Dabar pirmoji šios studijų programos absolventų laida jau laiko rankose diplomus ir tikiu, kad antreprenerystė taps jų gyvenimo būdu” – sveikindama absolventus pabrėžė  dr. Birutė Miškinienė.

MBA Entrepreneurship programos diplomų įteikimo ceremonija