VU Verslo mokykla naujus mokslo metus pradeda su ženkliai gausesniu tarptautinių studentų būriu

Naujus studijų metus Vilniaus universiteto Verslo mokykla pasitinka su ypač išaugusia tarptautinių studentų bendruomene. Net penktadalis šiais metais įstojusių pirmakursių bakalaurų atvyko studijuoti iš užsienio, o pirmakursių magistrantų tarpe užsieniečių – 14 proc.

„Mūsų pasirinkta tarptautiškumo kryptis ir nuolatinis darbas siekiant kokybiškų, praktinių studijų jau duoda rezultatus – šiais metais turėjome dvigubai daugiau užsieniečių paraiškų lyginant su praėjusiais metais. Labai džiaugiamės, jog nemaža jų dalis pasirenka mus rekomenduoti savo artimųjų ir draugų, jau studijuojančių pas mus – tai tikras pasiekimas mūsų visai bendruomenei“, – teigia VU Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė.

Tarptautinio verslo (anglų kalba) bakalauro studijas rugsėjo mėn. pradės studentai, atvykę iš Filipinų, Kinijos, Azerbaidžano, Pietų Afrikos Respublikos, Ukrainos, Rusijos, Bangladešo, Izraelio, Kamerūno, Uzbekistano ir kitų šalių. Magistrantūros studijas anglų kalba pradės studentai, atvykę iš JAV, Kamerūno, Kinijos, Kroatijos, Rusijos, Nigerijos.

„Džiaugiamės, jog šiais metais mūsų studentų pasirinkimas, ypač bakalaurų, tampa labai sąmoningu, ko anksčiau taip stipriai tikrai nejausdavome. Ateina nauja, stipri ir labai aktyvi jaunoji karta ir mes jaučiame didelį įsipareigojimą prisidėti prie jų kompetencijų ugdymo ir nuolat gerinti studijų kokybę“, – teigia dr. Birutė Miškinienė.

Šiais metais priėmimas buvo vykdomas į Tarptautinio verslo (vykdomo lietuvių, anglų kalba arba sesijiniu tvarkaraščiu) ir Verslo finansų bakalauro studijų programas. Magistrantūros studijose priėmimas buvo vykdomas į MBA Entrepreneurship, Tarptautinio verslo finansų, Skaitmeninės rinkodaros bei International Project Management studijų programas.