Verslumo akademija 2020 – būsimiems antrepreneriams!

Kviečiame moksleivius registruotis į „Verslumo akademiją 2020“.

Antrepreneris yra ne šiaip verslo žmogus, o tas, kuris kuria inovacijas ir geba idėją paversti verslu.

„Verslumo akademija“ tai – užsiėmimų ciklas, skirtas 14+ moksleiviams, norintiems susipažinti su verslu iš arčiau. Projekto metu diskutuojama, mokomasi, atliekamos įvairios užduotys, be to, moksleiviai turi galimybę pritaikyti žinias praktiškai – kurdami ir pristatydami savo pačių idėjas.

Viso mokymosi metu su vaikais dirbs tik patyrę lektoriai – savo sričių profesionalai, projekte taikomas praktikas ne kartą išbandę savo veiklose.

Laikas. Užsiėmimai vyks penkis šeštadienius nuo vasario 22 iki kovo 21 d.

Kaina. Dalyvio mokestis 50 Eurų

Tikslas. Naudojant kūrybiškumo ugdymo ir vystymo metodikas skatinti jaunimo verslumo kompetencijų ugdymą.

Kiekviena „Verslumo akademijos“ diena yra skirta analizuoti skirtingai aktualiai temai:

Vasario 22 d. Susipažinimas ir komandų formavimo diena

Vasario 29 d. Kūrybiškumo diena

Kovo 7 d.  Rinkodaros diena

Kovo 14 d. Finansų diena

Kovo 21 d. Idėjų pristatymo diena

Projektas bus užbaigtas moksleivių idėjų pristatymu komisijai ir geriausios idėjos apdovanojimais.

„Verslumo akademija“ yra socialiai atsakingas projektas. Kviečiame prisijungti ir dovanoti galimybę dalyvauti „Verslumo akademijoje“ vaikams iš socialiai remtinų šeimų. Tai padaryti galite nupirkę bilietą.

Detali „Verslumo akademijos“ programa jau netrukus.

DĖMESIO! Įsigyjus/nupirkus bilietą per „Paysera Tickets“ būtina užpildyti dalyvio registracijos formą:

.