Verslo mokyklos prof. Saulė Mačiukaitė-Žvinienė išrinkta Lietuvos Švietimo Tarybos pirmininke

Spalio 16 d. Lietuvos Švietimo Tarybos (LŠT) nariai pirmininke išrinko VU Verslo mokyklos profesorę dr. Saulė Mačiukaitę-Žvinienę.

„Lietuvos švietimo taryba yra visuomenės balsas ir jis turi būti plačiai girdimas. Taryba turi ne tik išsakyti poziciją dėl švietimo politikos pokyčių, bet kartu būti ir pokyčių iniciatorė,“ – apie LŠT viziją kalbėjo dr. Saulė Mačiukaitė-Žvinienė.

LŠT yra visuomeninė taryba, užtikrinanti visuomenės dalyvavimą formuojant švietimo politiką bei teikia siūlymus LR Prezidentui, Seimui ir Vyriausybei. Tarybos kadencija – ketveri metai. Į LŠT savo atstovus skiria visuomeninės organizacijos, švietimo įstaigas vienijančios asociacijos, tėvų, mokinių ir profesinių sąjungų atstovai, darbdavių asociacijos, Seimo Švietimo ir mokslo komitetas bei švietimo, mokslo ir sporto ministras.

„Nepaprastai didžiuojamės, jog Verslo mokyklos bendruomenės narei buvo patikėtos tokios atsakingos pareigos. Labai vertiname jos turimas žinias, kompetencijas ir patirtį, todėl tikimės sėkmingų pokyčių švietime ir linkime sėkmės“ – teigia VU Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė.

.