Gabiausiems studentams paskirtos vardinės VU Verslo mokyklos stipendijos

Džiaugiamės didžiuliu studentų susidomėjimu VU VM vardinėmis stipendijomis. Ši stipendija yra skirta skatinti VU Verslo mokyklos studentus už aktyvią visuomeninę, mokslinę ir savanorišką veiklą, už VU VM vardo viešinimą, tarptautiškumo sklaidą, verslumą, kūrybiškumą ir inovatyvumą, išskirtinius studijų ir mokslo rezultatus.

Konkurso metu sulaukėme itin motyvuotų ir gabių studentų paraiškų stipendijai gauti. Komisijos sprendimu 300 Eur vertės stipendijas gavo 5 bakalauro studijų studentai, 2000 eurų vertės stipendijas savo startuolio kūrimui gavo 4 MBA Entrepreneurship studijų programos studentai.

Sveikiname stipendijų gavėjus ir raginame nepraleisti ir kitų VU Verslo mokyklos siūlomų galimybių!

.