Dr. Douglas J. Gilbert įžvalgomis apie dėstymą VU Verslo mokykloje dalinasi su tarptautine bendruomene

Vilniaus universiteto Verslo mokykloje rudenį viešėjo antreprenerystės ekspertas dr. Douglas J. Gilbert iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Nors jo vizitas Lietuvoje jau pasibaigė, jis ir toliau garsina VU Verslo mokyklą pasaulyje – savo patirtį lapkričio mėn. jis pristatė „ACBSP Region 8 Fall Conference 2019”. Konferencijos pagrindinė tema – mokymas į studentą orientuotame pasaulyje. Šioje konferencijoje jis skaitė pranešimą apie savo patirtį, susijusią su dėstymu Lietuvoje. Jo pagrindu greitu metu bus paskelbta publikacija.

„Nepaprastai džiaugiamės, jog bendradarbiavimas su dr. Douglas J. Gilbert tęsiasi net ir pasibaigus jo vizitui Verslo mokykloje – jis ne tik pristatė savo patirtį Prahoje, tačiau jau yra pakviestas ir į Babsono antreprenerystės akseleratorių kitais metais. Pats dr. Douglas J. Gilbert labai pozityviai atsiliepė apie mūsų studentus, pačią Verslo mokyklą ir labai norėtų dar čia atvykti“ – teigia Danutė Rasimavičienė, VU Verslo mokyklos akademinio personalo ir vizito koordinatorė.

Savo vizito metu dr. Douglas J. Gilbert dėstė Tarptautinio verslo bakalauro ir MBA Entrepreneurship studentams, dalyvavo dirbtuvėse ir diskusijose su Vilniaus universiteto, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA), Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Lietuvos Junior Achievement, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovais.

.