Priėmimas: +370 612 46044
VŠ-6ec1987a059e8f30210fe53a1c35b327.jpg

Versli šeima 2019

Versli šeima 2019

Sėkmingai užbaigę iniciatyvos „Versli šeima 2019“ verslo pusryčių ciklą,  skelbiame „Mylimiausio šeimos verslo“ konkurso pradžią!

 

„Versli šeima“ iniciatyva, gyvuojanti jau ketvirtus metus, siekia skatinti šeimų verslumą. 2019 metais aplankėme net tris Lietuvos miestus. Pusryčių metu dalyviai turėjo išskirtines sąlygas užduoti rūpimus klausimus Ekonomikos ir inovacijų ministrui Virginijui Sinkevičiui, taip pat buvo diskutuojama apie šeimos verslus ir jų perspektyvas Lietuvoje, finansavimo šaltinius ir pokyčius, laukiančius verslo ateityje.

Verslo pusryčiai susilaukė didelio dėmesio tiek iš savivaldybių atstovų, tiek iš smulkaus ir vidutinio verslo, todėl kviečiame dar kartą susiburti renkant „Mylimiausią šeimos verslą“!

 

KONKURSO SĄLYGOS DALYVIAMS:

  • Iki rugsėjo 1 d. atsiųskite el. paštu info@vm.vu.lt arba į Vilniaus universiteto Verslo mokyklos „Facebook“ paskyrą nuotrauką tema „1 sekundė mūsų šeimos verslo“ ir papasakokite įsimintiniausią Jūsų šeimos verslo patirtį!
  • Rugsėjo 3 d. pasidalinsime dalyvių nuotraukomis ir istorijomis VU Verslo mokyklos Facebook’o paskyroje
  • Daugiausiai LIKE surinkę trys šeimos verslai bus pakviesti į „Versli šeima 2019“ šventinę vakarienę Vilniuje rugsėjo 27 d. ir bus nominuoti „Lietuvos ryto“ organizuojamuose „Verslo genas“ apdovanojimuose, kurių metu vienas iš verslų bus išrinktas „Mylimiausiu šeimos verslu“.

 

„Verslo genas“ –  Lrytas.lt organizuojamas projektas, kurio metu apdovanojami drąsus, jauni verslai iš visos Lietuvos.  Dalyvių laukiame iki rugsėjo 1 d. Balsavimas vyks iki rugsėjo 19 d. 24:00 val., o tris nominantus paskelbsime rugsėjo 20 d.

PRIZAS, KURIS ATITEKS TRIMS NOMINANTAMS:

  • Lrytas.lt žurnalisto parengtas straipsnis ir fotoreportažas
  • Informacija yra dalinamasi Facebook‘e Lrytas.lt „Verslas“ sraute
  • Straipsniai yra iškelti portalo tituliniame specialiame rubrikos bloke
  • Dalyvavimas „Verslo geno“ rinkimuose spalio arba lapkričio mėnesiais
  • Partnerių dovanos

Nekantraujame pamatyti, kaip atrodo akimirka iš Jūsų šeimos verslo!

 


„Versli šeima 2019“ šventinis renginys

Nepraleiskite progos susitikti rugsėjo 27 d. „Versli šeima 2019“ šventiniame renginyje, kurio metu paskelbsime tris nominantus, kurie toliau kovos dėl „Mylimiausio šeimos verslo“ apdovanojimo Lrytas.lt organizuojamame renginyje „Verslo genas“.

Laukiamiausią šeimos verslų renginį ves visiems gerai pažįstamas Gintaras Mikalauskas, o šventinę nuotaiką palaikys nuostabaus balso savininkė Evelina Sašenko.

Tai pat renginio svečias neurobiologas prof. Osvaldas Rukšėnas pristatys išskirtinį pranešimą tema „Ar reikės SMEGENŲ ateity?

Viso vakaro metu mėgausitės užkandžiais bei skanausite šventišką vakarienę!

Bilietus į renginį galite įsigyti: 

Dalis surinktų pinigų bus skirti „Verslumo akademija 2020“ – mokymasis visą gyvenimą programai/projektui, kurio tikslas skatinti moksleivius būti versliais, kūrybiškais ir inovatyviais. Viso projekto metu su vaikais dirba patyrę lektoriai, verslo lyderiai, kurie projekte taikomas praktikas ne kartą išbandę savo veiklose.

Atvykite į renginį ir padovanokite bilietą vaikui iš socialiai remtinos šeimos į „Verslumo akademiją 2020“ projektą. Padėkime vaikams išlaisvinti savo idėjas – investuodami į vaikus, kuriame Lietuvos ateitį!

 

 

 

Renginį dalinai finansuoja
         
               

             
               

Partneriai

                                       

                                   
 

 

              
             

 

       
               

 

 Draugai

 

                             
 

  

        

 

 

 

 

 

               
            

 

     

Kontaktai

Vilniaus universiteto Verslo mokykla
Saulėtekio al. 22, LT-10225 Vilnius

Tel.: +370 5 236 6889
info@vm.vu.lt

Dėl priėmimo:
priemimas@vm.vu.lt

jovita.sneideriene@vm.vu.lt

.