Priėmimas: +370 612 46044
VŠ-6ec1987a059e8f30210fe53a1c35b327.jpg

Versli šeima 2019

Versli šeima 2019

Vilniaus universiteto Verslo mokykla jau ketvirtus metus puoselėja „Verslios šeimos“ projektą. Šia iniciatyva siekiama skatinti šeimų verslumą.

Šiemet projektas lankėsi net trijuose Lietuvos miestuose. Verslo mokykloje, kaip ir visame Vilniaus universitete, vadovaujamasi požiūriu, kad tiesiog būtina nuolat mokytis, tobulėti ir ieškoti naujų formatų. Dėl šios priežasties ir iniciatyva „Versli šeima“ kiekvienais metais yra vis kitokia, kelianti naujus klausimus ir ieškanti atsakymų. Vilniaus universiteto Verslo mokyklos vadovė ir šio renginio iniciatorė dr. Birutė Miškinienė drauge su savo komanda Lietuvoje kaskart atranda vis daugiau verslių šeimų. 

Iniciatyva susilaukė dėmesio ir iš aukščiausių šalies vadovų. Pusryčių metu dalyviai turėjo išskirtines sąlygas užduoti rūpimus klausimus Ekonomikos ir inovacijų ministrui Virginijui Sinkevičiui, taip pat buvo diskutuojama apie šeimos verslų perspektyvas Lietuvoje, finansavimo šaltinius, kartų skirtumus ir pokyčius, laukiančius verslo ateityje. Taip pat pusryčių metu dalyvavo miestų merai, savivaldybių ir smulkaus, vidutinio verslo atstovai. 

Įspūdžiais dalinosi ir Šiaulių miesto savivaldybė: http://bit.ly/Versli-seima-Siauliuose

 

 

Iniciatyvos kulminacija tapo šventinė vakarienė Vilniuje, kurios metu buvo paskelbti tris nominantai, tęsiantys kovą dėl Mylimiausio šeimos versloapdovanojimo Lrytas.lt organizuojamame renginyje „Verslo genas“. 

Šventinės vakarienės akimirkos: http://bit.ly/Lrytas-Versli-seima

Nominantai buvo atrinkti konkurso metu, kuris buvo skelbiamas socialiniame tinkle. Konkurso sąlygos buvo: atsiųsti nuotrauką, kurios tema „1  sekundė mūsų šeimos verslo“ ir papasakoti apie įsimintiniausią verslo patirtį.

Daugiausia palaikymo susilaukė šeimos verslai „Gėlių upės ūkis“, kepyklėlė „Vanilinis dangus“ ir šviežių sulčių furgonėlis „Pick Me Up Juice“ džiaugiasi išnaudoję galimybę ir vertina tai, kaip didžiulę motyvaciją judėti tik pirmyn.

Laukiamiausią šeimos verslų renginį vedė visiems gerai pažįstamas Gintaras Mikalauskas, o šventinę nuotaiką palaikė nuostabaus balso savininkė Evelina Sašenko. Tai pat renginio svečias neurobiologas prof. Osvaldas Rukšėnas pristatė išskirtinį pranešimą tema „Ar reikės SMEGENŲ ateity?“. Tema susilaukė didelio susidomėjimo ir diskusijų.

 

 

Iniciatyva atliko socialinę misiją – dalis surinktų pinigų už renginį skirti „Verslumo akademija 2020“ – mokymasis visą gyvenimą programai/projektui, kurio tikslas skatinti moksleivius būti versliais, kūrybiškais ir inovatyviais. Dalyviai galėjo įsigyti bilietą į renginį ir tokiu būdu padovanoti galimybę dalyvauti vaikui iš socialiai remtinos šeimos „Verslumo akademijoje“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Iniciatyvą dalinai finansavo
         
               

             
               

Partneriai

                                     

                                   
 

 

              
             

 

       
               

 

Draugai

 

                             
 

  

        

 

 

 

 

 

               
            

 

     

 

     

Kontaktai

Vilniaus universiteto Verslo mokykla
Saulėtekio al. 22, LT-10225 Vilnius

Tel.: +370 5 236 6889
info@vm.vu.lt

Dėl priėmimo:
priemimas@vm.vu.lt

jovita.sneideriene@vm.vu.lt

.