Sidebar

tvfdu

Mėgsti dinamišką veiklą? Patinka darbas su tarptautiniais projektais? Seki pasaulio finansų rinkų naujienas ir tendencijas, ar jau dirbi finansų srityje ir nori pagilinti savo žinias? O gal esi įmonės vadovas, kuriam norisi žinoti, kaip priimami finansų valdymo sprendimai versle? Tuomet Tarptautinio verslo finansų studijų programa skirta būtent tau.

 

ikona 6 Mūsų vizija 
  • Ateitį kuria drąsūs lyderiai. Ši studijų programa sukurta lyderiams, kurie nebijo pokyčių ir drąsiai pritaikys inovacijas, lankstų ir išradingą požiūrį įmonėse, institucijose, arba kurdami savo verslą. 

  • Inovatyvus finansų valdymas. Finansų pasaulyje reikalingi vadovai, gebantys mąstyti ir veikti strategiškai ir inovatyviai, taikantys moderniausias įžvalgas ir idėjas. Šioje studijų programoje studentai įgyja vertingų verslo plėtros finansavimo, verslo optimizavimo, modernių finansinių technologijų (pvz. Blockchain, ICO, Fintech) panaudojimo versle, investicijų ir rizikos valdymo, finansų valdymo sprendimų priėmimo versle žinių ir įgūdžių.

 

ikona 2  Kodėl rinktis studijas Verslo mokykloje?
  • Darbui netrukdantis tobulėjimas. Ši programa – puiki galimybė tau suderinti darbinę veiklą su studijomis. Studijos papildo darbą, leidžia pagilinti žinias apie galimus finansų valdymo sprendimus ir situacijas, su kuriomis tu realiai susiduri savo darbe.

  • Galimybė mokytis iš sėkmingiausių. Pagrindinį programos dėstytojų branduolį sudaro finansų sektoriaus lyderiai praktikai, o juos papildo geriausi finansų srities akademinio pasaulio atstovai. Programos dėstytojai – patyrę finansų pasaulio profesionalai, sėkmingai kopiantys karjeros laiptais įvairiose finansų srityse.

  • Mažiau kalbų, daugiau darbų. Tarptautinio verslo finansų studijų programoje teorinių paskaitų skaičius yra minimalus. Studijų metu analizuojamos situacijos iš realaus verslo, kurios atspindi naujausius globalaus ir lokalaus verslo ir finansų pokyčius. Studentai taiko sukauptą darbo patirtį ir įgytas naujas žinias eksperimentuodami, rengdami projektus, konsultuodamiesi bei dalindamiesi idėjomis vieni su kitais.

  • Plačios veiklos galimybės. Šios programos absolventai gali sėkmingai dirbti šalies ir tarptautinių įmonių finansų ir plėtros padalinių vadovais, finansinių institucijų (bankų, draudimo ir lizingo bendrovių, pensijų ir investicijų fondų valdymo įmonių) vadovaujančiose pozicijose ar finansų verslo konsultantais šalies ir užsienio įmonėse,vadovauti tarptautiniams projektams viešajame sektoriuje ar kurti savo verslą.

 

 

ikona 16  Ką galėsite įtraukti į savo CV?

 

  1. Tvirtas pagrindas finansų valdymo srityje. Sugebėsite vadovauti įmonėms ir projektams šalies bei tarptautinėje ekonominėje erdvėje, valdyti įvairias finansavimo, investicijų valdymo, įmonės biudžeto sudarymo ir valdymo ir kitas verslo sritis.
  1. Pokyčių generavimas ir jų įgyvendinimas. Sugebėsite įkvėpti ir įgyvendinti esminius pokyčius įmonėse ar organizacijose bei pritaikyti inovatyvius iššūkių sprendimo metodus.
  1. Analitiniai gebėjimai. Gebėsite pažangiausiomis priemonėmis analizuoti, vertinti finansinę verslo situaciją, vertinti įmonės veiklos riziką bei siūlyti sprendimus įmonės veiklai gerinti.

 

 

i puslapi

 

 

Turi klausimų? Susisiek!

inga budrevic

Inga Budrevič

el. p. ,  

tel. +370 612 46 044

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies. More information