Sidebar

IMG 5767 m 2

Nuotraukos autorė Ieva Adukevičiūtė

Verslo mokykla, anksčiau buvusi Tarptautinio verslo mokykla, buvo įkurta prieš 30 metų. Vienas iš jos steigėjų buvo Vilniaus universitetas. Siekiant sukurti kuo daugiau pridėtinės vertės ir platesnes galimybes studentams, nuo 2016 metų Verslo mokykla tapo dalimi Universiteto, o Vilniaus universitetas, kaip ir daugelis pasaulio universitetų, savo struktūroje turi Verslo mokyklą.

Šiuo metu Verslo mokykla siūlo 2 bakalauro, 3 magistro, MBA Entrepreneurship studijų programas, verslo mokymus įmonėms, verslumo modulius VU studentams,  „Verslumo akademiją“ moksleiviams, mokslo ir verslo projektus. 

Verslo mokykloje dirbanti dėstytojų ir verslo ekspertų komanda sėkmingai naudoja patyriminius, online, komandinius, storrytelling ir kitus inovatyvius metodus. Tarptautinė akademinė  bendruomenė turi puikias galimybes dalyvauti tarptautiniuose projektuose ir iniciatyvose.

 

 

Vizija

Pažangi verslo mokykla, kurianti virsmo inovacijas verslui ir plėtojanti antreprenerystės ekosistemą, stiprinant Vilniaus universiteto vaidmenį Europoje

 

Misija

Ugdyti socialiai atsakingus verslius žmones, kuriančius globalius pokyčius

 

Vertybės

vertybes

Tarptautinė akreditacija

 

Ceeman IQA

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos