Sidebar

Sharing is Caring

 

VU Verslo mokykloje tvirtai tikime, kad kartu galime padaryti daugiau. Net ir mažos iniciatyvos, prie kurių prisideda duag žmonių gali daryti labai stiprią įtaką kitų gyvenimui ir visų mūsų aplinkai. Dėl šios priežasties visa Verslo mokykla aktyviai prisideda prie įvairių socialinių iniciatyvų. Štai kelios iš jų:

 

 

Pyragų diena

 

Kasmet VU Verslo mokyklos bendruomenė organizuoja Pyragų dieną, kurios metu už surinktas lėšas „Jaunimo linijos“ savanoriams yra perkamos reikalingos darbo priemonės.

Pagal poreikį ir papildomai organizuojame įvairių savanorių veiklos užtikrinimui reikalingų priemonių pirkimą.

Daugiau sužinosite: 

https://www.jaunimolinija.lt/

Jaunimo linija 

Kalėdinė misija

Pandemijos metai buvo ypač sunkūs ir dar labiau palietė, sunkiai besiverčiančius žmones. Išgirdę pagalbos prašymus iš kelių organizacijų, šventiniu laikotarpiu rinkome paramą maisto produktais ir daiktais VA Caritas socialinės pagalbos ir integracijos centrui „Betanija“ bei VšĮ „Atsigręžk į vaikus".

 Kaledine akcija 2

 Parama knygomis

Dažnai sulaukiame prašymo pasidalinti knygomis ar įvairioms dovanėlėmis socialiai pažeidžiamoms grupėms. Džiaugiamės, kai galime prisidėti. Akimirka iš knygų perdavimo Kauno tardymo izoliatoriui.

 izoliatorius

 Parama mokyklinėmis priemonėmis

Kasmet VU Verslo mokyklos bendruomenė prisideda prie Maltiečių organizuojamos akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“, kurios metu yra renkama parama mokyklinėmis priemonėmis.

 

Daugiau: https://maltieciai.lt/

 

 241213424 1159494701204414 5385138979131517967 n

 Verslumo akademija 

Kiekvienais metais VU Verslo mokyklos bendruomenės nariai ir draugai prisideda prie socialiai jautrių šeimmų vaikų verslumo ugdymo ir dovanoja jiems bilietus dalyvauti „Verslumo akademijoje“. 

 

 131903714 3776852592359753 2147077157700604315 n

 

 

 

Tvarumo iniciatyvos

 

 

 Zero waste

VU Verslo mokykloje stengiamės rinktis tvarius sprendimus, jog mažais žingsneliais prisidėtume prie geresnės mūsų visų ateities. Dėl šios priežasties visur rasite rūšiavimo šiukšliadėžes, medžiaginisu rankšluosčius, o mūsų magistarntūros studentai, turintys atskirą savo poilsio ir kavos kambarį, rugsėjo 1 d. dovanų gauna daugkartinio naudojimo puodelį, kurį gali naudoti visų studijų metu – vienkartinių prie kavo aparatų puodelių esame atsisakę jau antrus metus. 

VUVM puod 

 

Jeigu turite idėjų, prie kurių iniaciatyvų galėtume prisidėti arba norėtumėte, kad galbūt padėtume jums – susisiekite su mumis el. p.  

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos