Sidebar

edtech

 

Edtech Hackathon – ateities švietimo technologijų sprendimai

VU Verslo mokykla organizuoja kasmetinį išskirtinį renginį – 36 val. pokyčius švietime ir versle skatinantį projektą Edtech Hackathon.

Renginio tikslas – suburti skirtingų profesijų profesionalus kartu su skirtingų VU studijų programų studentais, kurie kartu generuotų idėjas ir kurtų inovatyvių, švietimo iššūkius sprendžiančius, produktus. 

Hackaton‘o metu ne tik sprendžiami iššūkiai, gerinantys Lietuvos švietimo sistemą, bet ir kuriami sprendimai verslo-mokslo bendradarbiavimui skatinti. Renginys subūrė talentingiausius VU studentus, srities profesionalus ir aktyviausius Vilniaus gyventojus, norinčius prisidėti prie ugdymo ir švietimo sistemos tobulinimo.

 

2019 m. dalyviai turėjo galimybę jausti palaikymą ir gauti patarimų iš stipriausių Verslo ir Edukacinių technologijų ekspertų– net 16 mentorių ir 6 tarptautinių pranešėjų. 

 

Renginys subūrė platų partnerių tinklą: 

litBAN   Sunrise Valley Science and Technology Park logo 4 black bg e1485863110322 logotipas 06 300x226
 Cmon Logo

 cloudvisor logo black

 

 Daugiau informacijos apie EdTech Hackathon: http://vuhackathon.lt/


Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos