Sidebar

„Horizontas 2020 – Mokslo su visuomene ir visuomenei (Swafs)“ programos projektas „Supporting and Implementing Plans for Gender Equality in Academia (SPEAR)“, Vilniaus Universitete pradėtas įgyvendinti nuo 2019 m. pradžios.

Projekto tikslas – lyčių lygybės planų sukūrimas aukštojo mokslo institucijoje ir jų įgyvendinimas. VU Verslo mokyklai dalyvavimas šiame projekte leidžia institucionalizuoti lyčių lygybės normas ir vertybes bei užtikrinti jų tvarumą.

VU VM projekte keliami tikslai ir įgyvendinamos veiklos apjungia VU įvairovės ir lygių galimybių 2020-2025 metų strategiją (dokumentą galite rasti čia).

VU VM tarybos patvirtintą lyčių lygybės planą rasite čia!

Vilniaus universitetas SPEAR projekte dalyvauja kartu su šiais Europos universitetais: SDU (Danija), Uppsala Universitet (Švedija), RWTH Aachen university (Vokietija), South-West University Neofit Rilski (Bulgarija), Plovdivski Universitet Paisiy Hilendarski (Bulgarija), Vytauto Didžiojo Universitetas (Lietuva), Universidade Nova de Lisboa (Portugalija), Sveuciliste u Rijeci (Kroatija).