![]() |
STUDIJŲ, MOKSLO, VERSLO EKOSISTEMA |
VU VM sėkmingai kuria ir įgyvendina studijų, mokslo ir verslo vienovę. Bendradarbiavimas su pramonės ir viešojo sektoriaus atstovais yra VU VM prioritetas. VU VM savo veiklą grindžia studijų ir mokslo kokybe. Kviečiame jungtis į jos plėtrą drauge.
![]() |
MOKSLAS |
VU VM veikia įgyvendindama Inovacijų ir antreprenerystės mokslo kryptį.
Kviečiame verslą bendradarbiauti kuriant bei komercializuojant produktus ir procesus, skatinant startuolių ekosistemos plėtrą, stiprinant mokslo ir verslo bendradarbiavimą:
„Inovacijos ir antreprenerystė“ – tai Vilniaus universiteto Verslo mokyklos mokslo kryptis, kurios mokslinis naujumas kyla iš tarpdisciplininio požiūrio į inovacijų ir antreprenerystės sąveiką, kurianti naujas žinias apie šių procesų poveikį verslui bei visuomenei. Šioje kryptyje VU VM mokslininkai gilinasi į tai, kaip inovacijos formuoja naujus verslo modelius, keičia antreprenerystės procesus, skatina skaitmenizaciją ir industrinės revoliucijos transformaciją, lyderystės sampratą. Tyrimai apima įvairiapuses temas, kuriomis mokslininkai taip pat prisideda sprendžiant ir visuomenės problemas, tokias kaip klimato kaita, švietimo modernizavimas, nelygybė ar tvarumo poreikis. Antreprenerystės dimensija vertinama kaip esminis inovacijų diegimo variklis, kuris padeda transformuoti idėjas į praktiškai įgyvendinamus sprendimus, prisidedant prie ekonomikos konkurencingumo ir visuomenės gerovės.
![]() |
STUDIJOS |
VU VM yra vykdomos keturios studijų kryptys:
Verslo | Finansų | Vadybos | Rinkodaros |
Šiuo metu VU VM mokosi apie 1000 jaunų, ambicingų, verslių jaunų žmonių. Kviečiame verslo organizacijas ir jų narius bendradarbiauti šiomis kryptimis:
- Formuluoti iššūkius (įmonės problemas) projektams. VU VM yra ugdomi verslumo gebėjimai. Studentai dirba komandose, kuria inovatyvių produktų idėjas ir siekia jas įgyvendinti. Pateikite iššūkį studentų komandoms. Dalyvauti rezultatų pristatymuose su galimybe apdovanoti geriausias idėjas įmonei įsteigiant prizus.
- Kviesti studentus vizitui į savo įmonę, atlikti profesines praktikas jūsų įmonėje ar prisijungti kaip potencialiu komandos nariu dalinantis darbo skelbimais, ugdyti studentus drauge prisijungiant karjeros mentoriais, asmeninių gebėjimų vystymo koučeriais.
- Teikti bakalauro ar magistro baigiamojo darbo temas.Temos yra tvirtinamos studijų programų komitetuose. Studentams skiriamas akademinis vadovas. Į gynimus kviečiamas temą pateikusios organizacijos atstovas.
- Tapti partnerystės dėstytoju – docentu ar profesoriumi. Partnerystės dėstytojas veda paskaitas, vienas arba poroje su dėstytoju akademiku. Partnerystės dėstytojui yra būtinas ne žemesnis kaip magistro laipsnis.
- Svečio teisėmis apsilankyti studijų dalyke ir pravesti paskaitą.
- Prisidėti prie studijų kokybės stiprinimo, tampant verslo turinio atstovais ir dalyvaujant studijų programų komitetų veiklose.
- Teikti paramą studentų studijoms, nacionalinio lygmens švietimo projektams ar kitiems su Jūsų įmonės socialinės atsakomybės kryptimis susijusiosiomis iniciatyvomis.
![]() |
SOCIALINĖ PARTNERYSTĖ |
Tapkite VU VM socialiniais partneriais, prisidėdami prie VU VM vystomų švietimo verslumo ir inovacijų iniciatyvų finansine investicija ar kitais materialiniais ištekliais:
- Įsteikite savo įmonės vardinę stipendiją, skirtą socialiai remtinų ir/ar motyvuotų studentų studijų mokesčiui padengti, gabių studentų pasiekimų paskatinimui studijų procese.
- Tapkite „Verslumo akademija“, „Versli šeima“, „EdTech Hackathon“ projektų partneriais, prisidėdami parama ar įsteigdami prizus savo įmonės vardu.
- Prisidėkite prie nacionalinio lygmens verslumo tyrimų, kitų švietimo iniciatyvų partneriais, kurių iniciatoriais galite būti ir Jūsų įmonė.
Akvilė Alauskaitė tel. +370 606 27244 |