Sidebar

home of entrepreneurship

ikona 9   STUDIJŲ, MOKSLO, VERSLO EKOSISTEMA          

VU VM sėkmingai kuria ir įgyvendina studijų, mokslo ir verslo vienovę. Bendradarbiavimas su pramonės ir viešojo sektoriaus atstovais yra VU VM prioritetas. VU VM savo veiklą grindžia studijų ir mokslo kokybe. Kviečiame jungtis į jos plėtrą drauge.

 

ikona 1  MOKSLAS                                                                         


VU VM veikia keturios Mokslinių tyrimų ir inovacijų vystymo grupės. Kviečiame verslą bendradarbiauti kuriant bei komercializuojant produktus ir procesus, skatinant startuolių ekosistemos plėtrą, stiprinant mokslo ir verslo bendradarbiavimą:

VU VM, kaip intelektinės nuosavybės savininkas, gali sudaryti sutartis su trečiąja šalimi siekiant naudoti intelektinės veiklos rezultatus juos komercializuojant.

 

ikona 4  STUDIJOS                                                    

 

VU VM yra vykdomos keturios studijų kryptys:

Verslo Finansų  Vadybos  Rinkodaros 


Šiuo metu VU VM mokosi apie 800 jaunų, ambicingų, verslių jaunų žmonių. Kviečiame verslo organizacijas ir jų narius bendradarbiauti šiomis kryptimis:

  • Formuluoti iššūkius (įmonės problemas) projektams. VU VM yra ugdomi verslumo gebėjimai. Studentai dirba komandose, kuria inovatyvių produktų idėjas ir siekia jas įgyvendinti. Pateikite iššūkį studentų komandoms. Dalyvauti rezultatų pristatymuose su galimybe apdovanoti geriausias idėjas įmonei įsteigiant prizus.
  • Kviesti studentus vizitui į savo įmonę, atlikti profesines praktikas jūsų įmonėje ar prisijungti kaip potencialiu komandos nariu dalinantis darbo skelbimais, ugdyti studentus drauge prisijungiant karjeros mentoriais, asmeninių gebėjimų vystymo koučeriais.
  • Teikti bakalauro ar magistro baigiamojo darbo temas.Temos yra tvirtinamos studijų programų komitetuose. Studentams skiriamas akademinis vadovas. Į gynimus kviečiamas temą pateikusios organizacijos atstovas.
  • Tapti partnerystės dėstytoju – docentu ar profesoriumi. Partnerystės dėstytojas veda paskaitas, vienas arba poroje su dėstytoju akademiku. Partnerystės dėstytojui yra būtinas ne žemesnis kaip magistro laipsnis.
  • Svečio teisėmis apsilankyti studijų dalyke ir pravesti paskaitą.
  • Prisidėti prie studijų kokybės stiprinimo, tampant verslo turinio atstovais ir dalyvaujant studijų programų komitetų veiklose.
  • Teikti paramą studentų studijoms, nacionalinio lygmens švietimo projektams ar kitiems su Jūsų įmonės socialinės atsakomybės kryptimis susijusiosiomis iniciatyvomis.

 

ikona 1 SOCIALINĖ PARTNERYSTĖ                                                           

 

Tapkite VU VM socialiniais partneriais, prisidėdami prie VU VM vystomų švietimo verslumo ir inovacijų iniciatyvų finansine investicija ar kitais materialiniais ištekliais:

  • Įsteikite savo įmonės vardinę stipendiją, skirtą socialiai remtinų ir/ar motyvuotų studentų studijų mokesčiui padengti, gabių studentų pasiekimų paskatinimui studijų procese.
  • Tapkite „Verslumo akademija“, „Versli šeima“, EdTech Hackathon“ projektų partneriais, prisidėdami parama ar įsteigdami prizus savo įmonės vardu.
  • Prisidėkite prie nacionalinio lygmens verslumo tyrimų, kitų švietimo iniciatyvų partneriais, kurių iniciatoriais galite būti ir Jūsų įmonė.

 

 

Aneta 

Dėl bendradarbiavimo kviečiame kreiptis į

Strateginių verslo partnerysčių vadovę

Anetą Šlekytę-Kaminienę

el. p.    

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos