Sidebar


VAbaltas

 

Galvoji apie verslo studijas? Svajoji įkurti savo verslą? Tuomet kviečiame dalyvauti „Verslumo akademijoje“! 

Verslumo akademija – užsiėmimų ciklas, skirtas 14+ moksleiviams, norintiems susipažinti su verslu iš arčiau. Projekto metu diskutuojama, mokomasi, atliekamos įvairios užduotys, be to, moksleiviai turi galimybę pritaikyti žinias praktiškai – kurdami ir pristatydami savo pačių idėjas. Viso mokymosi metu su vaikais dirba tik patyrę lektoriai – savo sričių profesionalai, projekte taikomas praktikas ne kartą išbandę savo veiklose.

 VA koliazas

 

Moksleiviai komandomis vysto kūrybingas verslo idėjas, o Verslo mokyklos dėstytojai, partneriai, alumni supažindina moksleivius su kūrybinių idėjų generavimo ir vystymo būdais, rinkodaros priemonėmis, alternatyviais finansavimo šaltiniais, pristato kitas aktualias temas bei savo sėkmės istorijas. Projektas užbaigiamas moksleivių idėjų pristatymu komisijai ir geriausios idėjos rinkimais.

 

 

Kviečiame sekti informaciją ir socialiniame tinkle Facebook!

 

ačiū

Turi klausimų? Susisiekime el. paštu

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos