Sidebar


VAbaltas

 

Galvoji apie verslo studijas? Svajoji įkurti savo verslą? Tuomet kviečiame dalyvauti „Verslumo akademijoje“!

Verslumo akademija tai – užsiėmimų ciklas, skirtas 14+ moksleiviams, norintiems susipažinti su verslu iš arčiau. Projekto metu diskutuojama, mokomasi, atliekamos įvairios užduotys, be to, moksleiviai turi galimybę pritaikyti žinias praktiškai – kurdami ir pristatydami savo pačių idėjas. Viso mokymosi metu su vaikais dirba tik patyrę lektoriai – savo sričių profesionalai, projekte taikomas praktikas ne kartą išbandę savo veiklose.

Laikas. Paskaitos vyksta pavasarį, penkis šeštadienius numatytomis datomis.

Veiksmas. Moksleiviai, kuriuos komandomis suskirsto psichologė, vysto kūrybingas verslo idėjas, o Verslo mokyklos dėstytojai, partneriai, alumni supažindina moksleivius su kūrybinių idėjų generavimo ir vystymo būdais, rinkodaros priemonėmis, alternatyviais finansavimo šaltiniais, pristato kitas aktualias temas bei savo sėkmės istorijas. Projektas užbaigiamas moksleivių idėjų pristatymu komisijai ir geriausios idėjos rinkimais.

Kaina – 50 Eurų.

Programa. Kiekviena „Verslumo akademijos“ diena yra skirta analizuoti skirtingai aktualiai temai:

  • 1 šeštadienis. Susipažinimo ir komandų formavimo diena.
  • 2 šeštadienis. Kūrybiškumo diena.
  • 3 šeštadienis. Rinkodaros diena.
  • 4 šeštadienis. Finansų diena.
  • 5 šeštadienis. Finalinė – idėjų pristatymo – diena

 

Kviečiame sekti informaciją ir socialiniame tinkle Facebook!

 VA koliazas

 

Turi klausimų? Susisiekime el. paštu

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos