Sidebar

VS

Vilniaus universiteto Verslo mokykla jau ketvirtus metus puoselėja „Verslios šeimos“ projektą. Šia iniciatyva siekiama skatinti šeimų verslumą.

Šiemet projektas lankėsi net trijuose Lietuvos miestuose. Verslo mokykloje, kaip ir visame Vilniaus universitete, vadovaujamasi požiūriu, kad tiesiog būtina nuolat mokytis, tobulėti ir ieškoti naujų formatų. Dėl šios priežasties ir iniciatyva „Versli šeima“ kiekvienais metais yra vis kitokia, kelianti naujus klausimus ir ieškanti atsakymų. Vilniaus universiteto Verslo mokyklos vadovė ir šio renginio iniciatorė dr. Birutė Miškinienė drauge su savo komanda Lietuvoje kaskart atranda vis daugiau verslių šeimų. 

Iniciatyva susilaukė dėmesio ir iš aukščiausių šalies vadovų. Pusryčių metu dalyviai turėjo išskirtines sąlygas užduoti rūpimus klausimus Ekonomikos ir inovacijų ministrui Virginijui Sinkevičiui, taip pat buvo diskutuojama apie šeimos verslų perspektyvas Lietuvoje, finansavimo šaltinius, kartų skirtumus ir pokyčius, laukiančius verslo ateityje. Taip pat pusryčių metu dalyvavo miestų merai, savivaldybių ir smulkaus, vidutinio verslo atstovai. 

Įspūdžiais dalinosi ir Šiaulių miesto savivaldybė: http://bit.ly/Versli-seima-Siauliuose

 

VS1 

Iniciatyvos kulminacija tapo šventinė vakarienė Vilniuje, kurios metu buvo paskelbti tris nominantai, tęsiantys kovą dėl Mylimiausio šeimos versloapdovanojimo Lrytas.lt organizuojamame renginyje „Verslo genas“. 

Šventinės vakarienės akimirkos: http://bit.ly/Lrytas-Versli-seima

Nominantai buvo atrinkti konkurso metu, kuris buvo skelbiamas socialiniame tinkle. Konkurso sąlygos buvo: atsiųsti nuotrauką, kurios tema „1  sekundė mūsų šeimos verslo“ ir papasakoti apie įsimintiniausią verslo patirtį.

Daugiausia palaikymo susilaukė šeimos verslai „Gėlių upės ūkis“, kepyklėlė „Vanilinis dangus“ ir šviežių sulčių furgonėlis „Pick Me Up Juice“ džiaugiasi išnaudoję galimybę ir vertina tai, kaip didžiulę motyvaciją judėti tik pirmyn.

Laukiamiausią šeimos verslų renginį vedė visiems gerai pažįstamas Gintaras Mikalauskas, o šventinę nuotaiką palaikė nuostabaus balso savininkė Evelina Sašenko. Tai pat renginio svečias neurobiologas prof. Osvaldas Rukšėnas pristatė išskirtinį pranešimą tema „Ar reikės SMEGENŲ ateity?“. Tema susilaukė didelio susidomėjimo ir diskusijų.

 

VS2

Iniciatyva atliko socialinę misiją – dalis surinktų pinigų už renginį skirti „Verslumo akademija 2020“ – mokymasis visą gyvenimą programai/projektui, kurio tikslas skatinti moksleivius būti versliais, kūrybiškais ir inovatyviais. Dalyviai galėjo įsigyti bilietą į renginį ir tokiu būdu padovanoti galimybę dalyvauti vaikui iš socialiai remtinos šeimos „Verslumo akademijoje“.

 

 

Iniciatyvą dalinai finansavo

mita logo 

 

Partneriai

invega Šeimos kredito kirptas LVPA logo 01 1 ekonomikos ir inovaciju
semu asociacija VPPAR kirptas

vilys mazas

 

Draugai

 

icc mazas 

 litBAN  Versli Lietuva spalvotas  versli mama logotipas apskritas
  LSA logo RGB LT uzrasas desineje  EtnoDesign logo 2017 EN 500px  Vaga KT logo RGB
  index    

.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos