Sidebar

baneris bordosvies tarpt verslas

Esi pasiryžęs rizikuoti ir pats susikurti sau galimybes, o ne tiesiog jų laukti? Gal svajoji, jog tavo startuolis taptų vienu gerai žinomu vienaragiu Lietuvoje? O galimai nori būti pasirinktos verslo srities ekspertu? Tuomet Tarptautinio verslo studijos – tavo geriausias pasirinkimas. Jei nori apie šią studijų programą išgirsti daugiau, kviečiame susipažinti su tarptautinio verslo programos studentu Deividu Tokariu:

ikona 2 

 Kodėl verta rinktis verslo studijas?

Sėkmingam verslui reikalinga ne tik originali idėja, bet ir kūrybiškas, inovatyvus jos įgyvendinimas. Šioje studijų programoje ugdomi veržlūs, verslūs, ryžtingi profesionalai, kurie drąsiai susidoros su iššūkiais versle.

Iš didelę patirtį turinčių dėstytojų semsiesi žinių, kaip sukurti ir valdyti socialiai atsakingą, etišką, sėkmingą verslą. Šiose studijose įgyti gebėjimai ir įgūdžiai bus vertinami bet kuriame versle.

 

 ikona 14  Studijuodamas šioje studijų programoje turėsi du specializacijų pasirinkimus:
  • Pasirinkęs Skaitmeninės rinkodaros specializaciją, galėsi kurti savo verslą šioje srityje ar būti rinkodaros komunikacijos specialistu, rinkodaros padalinio ar visos įmonės vadovu;
  • Pasirinkęs Verslo kūrimo ir valdymo specializaciją įgysi žinių ir įgūdžių, reikalingų startuolio kūrimui ir auginimui. Žinoma, galėsi dirbti Lietuvos ir užsienio įmonių verslo valdymo ir plėtros srityse, vadovauti projektų, pardavimų, rinkodaros ar finansų padaliniams.

 

ikona 6   Tavo pasirinkimai studijų metu

Tarptautinio verslo studijų programoje įgysi verslo organizavimo, vadybos, ekonomikos žinių, taip pat turėsi galimybę įsigilinti į tokias sritis kaip verslo psichologija, derybų menas, tarptautinis protokolas ar lyderystė, kuriuos puikiai galėsi naudoti ne tik darbo sferoje, bet ir savo savo kasdieniame gyvenime. Studijų metu tu taip pat galėsi rinktis:

  • 1 semestrą ar 1 metus studijuoti užsienyje pagal „Erasmus“ programą;

  • 1 semestrą ar 1 metus studijuoti užsienyje pagal dvišalių mainų programą;

  • dalį studijų laikotarpio studijuoti mūsų partnerių Solbridge (P. Korėja) arba Haaga-Helia (Suomija) universitetuose ir gauti dvigubą diplomą;

  • Praktiką (4 mėn.) atlikti Lietuvoje arba užsienyje ir įgyti dar daugiau praktinių įgūdžių.

  • Kinijos rinkos modulį – China Track:

 

chinatrack pilkas

 

Kiti pasirinkimai taip pat priklauso nuo tavęs – gal norėsi dalyvauti vasaros stovykloje užsienyje (pavyzdžiui, Pietų Korėjoje), gal papildomai universitete mokysiesi užsienio kalbų, dalyavusi mūsų organizuojamame hakatone, atliksi savanorišką praktiką, o gal aktyviai įsitrauksi į Studentų atstovybės ar sportinę, meninę, visuomeninę veiklą? Galimybių ir pasirinkimų yra tikrai daug! 

 

Baigęs studijas arba jų metu sugebėsi įsilieti ne tik į Lietuvos, bet ir į užsienio verslus, suprasti skirtingas verslo kultūras. Gebėsi sukurti verslą nuo nulio ar svariai prisidėti prie bet kurio verslo sėkmingo gyvavimo. 

 

i puslapi

 

Turi klausimų? Susisiek!

VUVM Inga

Inga Budrevič

el. p. ,  

tel. +370 612 46 044

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos