Edgaro Kurausko nuotr mazesne 2Vilniaus universiteto Verslo mokykla, reaguodama į šiuo metu susidariusią sudėtingą situaciją dėl COVID-19 pandemijos ir suprasdama ekonominio poveikio pasekmes žmonėms ir verslams, nusprendė sumažinti magistrantūros studijų kainą, todėl šiais metais VU alumni nuolaida bus taikoma visiems stojantiesiems į valstybės nefinansuojamas vietas I priėmimo etape.

„Šiuo metu mes visi susiduriam su sudėtinga situacija ir visi stengiamės prisidėti prie kitų gerovės – savanoriaudami, remdami vietinius verslus, teikdami savo paslaugas nemokamai ar mažindami kainas. Mes Verslo mokykloje nusprendėme, kad galime bent kažkiek padėti ir realiai prisidėti, todėl  būsimiesiems magistrantūros studentams Senato sprendimu sumažinome kainą penktadaliu. Anksčiau šią privilegiją taikydavome tik Universiteto alumnams, tačiau puikiai suprasdami šios dienos situaciją ir jos poveikį ekonomikai ir žmonėms, nusprendėme praplėsti galimybių ribas“ – teigia VU Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė.

Taip pat nutarta, kad stojantiesiems į MBA Entrepreneurship programą – pirmajame etape taip pat bus taikoma mažesnė kaina.

„Tvirtai tikime, kad tik socialinė atsakomybė ir empatija gali palengvinti išgyventi šį sudėtingą laikotarpį. Tai yra mažesnė studijų kaina, neformalus pokalbis online prie kavos puodelio ar tiesiog geras žodis vienas kitam. Visi kartu galime daugiau, todėl Verslo mokykloje ir darome realius sprendimus, kurie, tikimės, padės mūsų būsimiems ir esamiems studentams“ – teigia VU Verslo mokyklos vadovė.

Priėmimas į Vilniaus universiteto magistrantūros studijas prasidės gegužės 21 d.

Vilniaus universiteto Verslo mokykla 2020 m. vykdo priėmimą į šias programas:

• Digital Marketing
  • International Project Management