EK 180621 00639

Pasibaigęs pagrindinis priėmimo į magistrantūros studijas etapas parodė, kad Vilniaus universiteto Verslo mokykla sulaukia vis daugiau dėmesio ir pasitikėjimo iš norinčių studijuoti verslo magistrantūros studijose – šiais metais buvo sulaukta beveik dvigubai daugiau stojančiųjų prašymų lyginant su praėjusiais metais.

„Džiugu, kad šiemet pirmajame etape sulaukėme tokio didelio susidomėjimo mūsų siūlomomis verslo magistrantūros studijomis. Pirmuoju pageidavimu norą studijuoti pas mus išreiškė tiek stojančiųjų, kiek dar nebuvo – 82 proc. daugiau nei praėjusiais metais. Antrajame etape taip pat „sumušėme“ rekordą – į vienos iš programų likusią laisvą valstybės finansuojamą vietą pretendavo 24 žmonės. Tai parodo, kad mūsų nuolatinis darbas siekiant aktualių ir praktinių verslo studijų yra tikrai pastebėtas ir įvertintas, tačiau kartu kelia ir pagrįstų  klausimų, kodėl toks mažas valstybės finansuojamų vietų skaičius skiriamas verslo sričiai, kuri yra tokia populiari tarp kandidatų. Verslo magistrantūrą  paprastai renkasi jau solidžios darbo patirties turintys žmonės ir tik vienas kitas tiesiai po bakalauro studijų, todėl akivaizdu, kad sprendimas studijuoti yra atsakingas ir motyvuotas“ – teigia VU verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė.

Šiais metais priėmimas yra vykdomas į Skaitmeninės rinkodaros, Digital Marketing, Tarptautinio verslo finansų, International Project Management ir MBA Entrepreneurship studijų programas.  Pagrindiniame etape studijų sutartis sudariusių studentų skaičius, lyginant su praėjusių metų rezultatais, taip pat išaugo 35 proc. Nemaža dalis studentų svarsto tik valstybės finansuojamas vietas, tad dėl didelio konkurso ir riboto šių vietų skaičiaus studijas atideda ateičiai.

„Mūsų Verslo mokyklos filosofija yra grindžiama samprata, kad magistrantūros studijos yra tikrai atsakingas ir ambicingas sprendimas, rimta laiko ir pastangų investicija. Tikrai siūlome pasinaudoti savo teise ir pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą, tik dar kartą pasikartosiu – stojančiųjų motyvacija turi būti grįsta ne finansavimo forma, o pasirinkta studijų programa, susijusia su asmenine ir profesine verte. Tikrai nuoširdžiai siūlome pirmiausia padirbėti, atrasti save įdomioje veikloje ir tik tada tikslingai rinktis studijų programą” – teigia dr. Birutė Miškinienė.

Šio metu vyksta papildomas priėmimas į magistrantūros studijas. Stojantieji prašymus pateikti gali iki rugpjūčio 26 d.