dronas be adoNaujus studijų metus Vilniaus universiteto Verslo mokykla pasitinka rekordiškai išaugusiu studentų skaičiumi: priimtųjų į bakalauro studijas skaičius išaugo beveik 60 proc., magistrantūros – 20 procentų.

„Šie metai visiems pilni iššūkių, tačiau džiaugiamės, kad mūsų nuolatinis darbas siekiant studijų kokybės ir verslumo kompetencijų ugdymo davė puikius rezultatus. Bakalauro Tarptautinio verslo studijų programa pateko tarp penkių populiariausių programų.  Tai parodo itin didelį pasitikėjimą mūsų vykdomomis studijomis, o mus skatina dar labiau tobulėti” – teigia VU Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė

Šiais metais studijas taip pat pradeda ir nemažai užsienio studentų. Smagu, kad jų skaičius yra tik šiek tiek mažesnis lyginant su 2019 metais. VU Verslo mokyklos tarptautinę bendruomenę papildė studentai iš Vokietijos, JAV, Pietų Afrikos Respublikos, El Salvadoro, Islandijos, Honkongo, Kinijos, Norvegijos, Italijos, Baltarusijos, Ukrainos, Azerbaidžano ir kitų šalių. Taip pat šiais metais semestrui studijų pagal atskirą bendradarbiavimo susitarimą atvyksta grupė  verslo studentų iš Pôle Léonard de Vinci universiteto Paryžiuje.

Magistrantūros studijos šiais metais taip pat sulaukė didesnio populiarumo. Kaip ir praėjusiais metais International Project Management programa išsaugojo populiariausios programos poziciją. MBA Entrepreneurship programa šiais metais irgi atsinaujino – siūlo naujovę – Life sciences track‘ą.

„Priėmimas į magistrantūros studijas mus taip pat labai maloniai nustebino – tokio susidomėjimo verslo magistro studijomis tikrai nesitikėjome. Pirmajame etape pirmuoju pageidavimu norą studijuoti Verslo mokykloje išreiškė 82 proc. daugiau stojančiųjų nei praėjusiais metais. Gaila, kad negalėjome visiems pasiūlyti valstybės finansuojamų vietų – į vieną vietą pretendavo po kelis studentus. Bendrai priėmėme penktadaliu daugiau studentų nei ankstesniais metais – tai mums ne tik džiaugsmas, bet ir atsakomybė“ – teigia dr. Birutė Miškinienė.