covidMieli bakalauro studijų pirmakursiai,

Šiuo metu gyvename iššūkių ir nepastovumo kupiname pasaulyje. Dėjome visas pastangas, kad galėtume užtikrinti Jums galimybę studijuoti ir susipažinti gyvai, tačiau situacija sparčiai prastėja. Įvertinę visas dabartines rizikas, susijusias su COVID-19 plitimu, siekdami apsaugoti studentus, dėstytojus ir jų artimuosius, nusprendėme imtis visų atsargumo priemonių ir nuo kitos savaitės, spalio 26 d., laikinai vykdyti studijas nuotoliniu būdu.

Šį sprendimą, atsižvelgdami į aplinkybes, iš naujo peržiūrėsime po keturių savaičių.

Mūsų prioritetas – bendruomenės narių saugumas, tad darome viską, kad tai užtikrintume.

Būkime sveiki ir saugokime vieni kitus!